Piątkowe jesienne popołudnie (2 grudnia) przepięknie wypełnił zaproszonym przez siebie Gościom zespół teatralny "W antrakcie-Curie" z klasy 1c oraz ucznia klasy 1a przygotowany przez panią Beatę Niełacną-Borutę. Był to, można rzecz, spektakl nastrojowej poezji, dobrej muzyki, niezwykłych obrazów i światła. Były między innymi najpiękniejsze liryki Leopolda Staffa, a także piosenki z repertuaru Elżbiety Adamiak. Zachwycona profesjonalnym ich wykonaniem publiczność wywołała młodych artystów na "bis". Wśród gości był pan Dyrektor Michał Błoch z żoną,pani Alina Skrobek - przewodnicząca Rady Rodziców, Rodzice Uczniów klasy 1c i 1a, nauczyciele (także zaprzyjaźnionych szkół podstawowych i gimnazjów) oraz Uczennice klasy 2c.
Gratulujemy wspaniałego pomysłu!