OLIMPIADY

LP.

OLIMPIADA

ELIMINACJE

SZKOLNE

ELIMINACJE

OKRĘGOWE

ELIMINACJE CENTRALNE

OPIEKUN

1.

XLII Olimpiada Języka Rosyjskiego

23 osoby

Kl. IId,IIe,IIId,IIIe

11 osób:

Małolepszy Aleksandra 3d

Skrobańska Karolina 3d

Kurzawa Magdalena 2d

Kulawinek Bartosz 3d

Strugała Aleksander 3e

Niewiejska  Oliwia 2d

Klimek Magdalena 2d

Niewiejska Wiktoria 2d

Mitmańska Martyna 2d

Hebisz Monika 2d

Juskowiak Justyna 2d

 

Irena

Klimek - Piastowska

2.

Olimpiada Przedsiębiorczości

7 osób

-------------------------------

------------------------------

Ewa Kupczyk

3.

Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

12 osób

Natalia Zawada 2d

Natalia Zawada

Wyróżniona w finale

Ewa Kupczyk

4.

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

6 osób

-------------------------------

-------------------------------

Ewa Kupczyk

5.

XXIX Olimpiada Języka Łacińskiego

Przemysław Szkopek 3c

Katarzyna Godyla 3c

Martyna Szymańska 3c

Paulian Janas 2c

Aneta Jesion 2c

Agnieszka Ptak 2c

Monika Żychlińska 2c

Magdalena Grech 2c

 

Przemysław Szkopek 3c – II m. tytuł laureata etapu okręgowego

Katarzyna Godyla 3c – IV m. i tytuł finalistki etapu okręgowego.

Martyna Szymańska 3c

Paulian Janas 2c

Aneta Jesion 2c

Agnieszka Ptak 2c

Monika Żychlińska 2c

 

 

 

 

 

 

-----------------------------

 

 

 

Karolina

Szybka Kmiecik

6.

XXXV Olimpiada Języka Angielskiego

24 osoby

Olga Jędrzejak 1d

Małgorzata Przybył 2c (nie wzięła udziału)

 

----------------------------

 

7.

XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

 

Paulina Janiszewska

 

Maria Sikora

8.

Olimpiada Ekologiczna

15

Natalia Zawada

Marta Królak

Natalia Zawada (udział)

Przemysław Kiereta

9.

Olimpiada Astronomiczna

 

 

 

 

10.

XVIII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

15 osób kl. 2e, 3c, 1c

Bartosz Bogacz 2e – etap ustny

Maciej Mróz 2e – etap ustny

 

----------------------------

 

Kamila Maj

11.

LII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

35 osób kl. 1c, 2c, 2e, 3c, 3e

Maciej Mróz 2e

Marcel Błoch 3 e

-------------------------------

Kamila Maj

12.

XXVII Olimpiada Historyczna

Weronika Gąsiorek 2c

Przemysław Szkopek 3c

Bartosz Bogacz 2e

 

 

-----------------------------

 

------------------------------

 

Kamila Maj

13

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

18 osób

Kulawinek Bartosz

Kulawinek Małgorzata

Kulawinek Bartosz

laureat

 

Halina Miner

14.

Olimpiada Teologii Katolickiej

15 osób

Etap diecezjalny:

Lidia Skorupa – 5 m.

Aneta Jesion – 12 m.

Kinga Tekieli -14m

 

----------------------------

 

Halina Miner

15.

LXII Olimpiada Matematyczna

 

Kamila Łazarska

 

 

16.

XXXV Olimpiada Języka Niemieckiego

 

Marta Krzywańska

Magdalena Lamek

-----------------------------

Honorata Nowińska

 

 

   KONKURSY

LP.

KONKURS

UCZESTNICY

OPIEKUN

  1.  

„Salamandra”

Bartosz Kulawinek – etap ponadwojewódzki

Przemysław Kiereta

 

  1.  

„Ad Rem” Przygotowujemy się do prywatyzacji

Etap szkolny – 18 osób

Etap międzyszkolny -12 osób

Etap regionalny – II  miejsce : Michał Boruta, Tomasz Grzesiak, Łukasz Trochonowicz

III miejsce : Mateusz Nowak, Maciej Miś, Rafał Sokaluk

 

 

 

Ewa Kupczyk

  1.  

XVI Konkurs Chemiczny  UAM Poznań

Etap  powiatowy :  Radosław Płonka, Wojciech Janiak, Bartosz Kulawinek, Konrad Cwojdziński

Róża Woryma

  1.  

VIII Regionalne Zawody Chemiczne Krotoszyn

Etap powiatowy: Radosław Płonka, Wojciech Janiak,  Konrad Cwojdziński

Róża Woryma

  1.  

English with Highflier

Małgorzata Przybył –  I miejsce w województwie wielkopolskim i 8 w kraju

Tomasz Ćwirko

  1.  

VI Rejonowy Konkurs Języka Angielskiego w Jarocinie

11 osób awansowało do półfinału , do finału:

Maciej Śniegocki 1a – II m.

Olga Jędrzejak 1d – III m.

Małgorzata Przybył 2c – IV m.

Michał Drzazga 2a – V m.

Izabela Nowakowska

Tomasz Ćwirko

Mariusz Grzęda

Anna Mamys

  1.  

Konkurs tłumaczeniowy – UAM, WPA Kalisz

Olga Jędrzejak 1 d – III m.

Tomasz Ćwirko

  1.  

Konkurs A’Poet

Małgorzata Przybył 2 c – II m.

 

Tomasz Ćwirko

  1.  

I Powiatowy Konkurs Piosenki z języka angielskiego i niemieckiego

Martyna Kusza – I m ( j. angielski)

Marta Kulig – II m. (j. niemiecki)

Anna Mamys

Magdalena Marchwacka

  1.  

I Powiatowe Dyktando Powiatowe J. Angielskiego

Maciej Śniegocki – I m.

Michał Drzazga – II m.

Natalia Zawada – IV m.

Izabela Nowakowska

Tomasz Ćwirko

Anna Mamys

  1.  

Ogólnopolski konkurs „ Ocalić życie bezbronnemu”

4 osoby  - wyniki w najbliższym czasie

 

  1.  

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Marta Kowalczyk – finalistka w etapie ogólnopolskim

 

  1.  

IVWielkopolski

Konkurs Wiedzy o Antyku UAM Poznań

Etap szkolny 10 osób  do finału zakwalifikowały się :

Weronika Gąsiorek

Aneta Jesion

Przemysław Szkopek – III miejsce w finale

 

Karolina Szybka-Kmiecik

Kamila Maj

  1.  

Europejski finał konkursu filmowego „Polyglot”

Martyna Szymańska

Michał Gogół

Michał Błoch

  1.  

Konkurs okręgowy „Intersieć 2011”

Szymon Wajerowski  -5m

Kacper Kaczmarek – 10m.

Michał Błoch

  1.  

I Powiatowe Dyktando J. Niemieckiego

Marta Krzywańska – 1m

Magdalena Lamek – 2m

Weronika Wesołowska – 3m

 

  1.  

„Bieg Europejski”

II miejsce:

Bartosz Bogacz

Maciej Mróz

Michał Gogół

Michał Bartliński

Wojciech Maciejewski

 

Kamila Maj

  1.  

Diecezjalny konkurs fotograficzny ”Ja jestem krzewem winnym, a latoroślami”

Agnieszka Duda – III miejsce

 

  1.  

Konkurs matematyczny subregionu południowej Wielkopolski

Konrad Wojtasik – 3 m.

Maciej Sniegocki – 4 m.

Paulina Padiasek – udział w finale

Jolanta Olechnowicz

Mirosław Drabczyński

  1.  

II Powiatowy Konkurs Matematyczny

Kamila Łazarska – 1 m.

Konrad Wojtasik – 2 m.

Jolanta Olechnowicz

Mirosław Drabczyński

Krystian Kaźmierczak

  1.  

XX Regionalny Konkurs Gazet Szkolnych

I MIEJSCE

Anna Szkopek

  1.  

Dni Kultury Szkolnej

Magdalena Piastowska 3a – I m.

Magdalena Klimek 2d – 3 m.

 

  1.  

Konkurs fizyczny „Lwiątko”

Tytuł "kaon" :  Patryk Nowak  kl. III A

 Tytuł "taon":  Mostek Michał  kl. I D

                         Palka Artur  kl. III A

Krystyna Podsadny

Grzegorz Szałkowski

Krystyna Podsadny

  1.  

Konkurs na plakat dydaktyczny z fizyki " Energia przyszłości " organizowany przez ODN w Kaliszu  

 I miejsce Natalia Śmiady

Krystyna Podsadny