1998/99

  • Andrzej Pobłocki, Tomasz Pastucha – udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Fizycznej
  • Gruszka Marta, Pieprz Natalia, Tokarska Marlena- udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej
  • Bartłomiej Sobczak, Wiesława Pyta, Krzysztof Wróbel, Joanna Pleciak – udział w eliminacjach wojewódzkich XXX Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Łukasz Konieczny i Łukasz Ratajski  - wyróżnienie  za pracę pisemną w II Ogólnopolskim Konkursie „Powszechna Deklaracja Praw Człowieka”
  • Katarzyna Sikora , Krystyna Owczarek – udział w centralnych zawodach VIII Ogólnopolskiego  Konkursu Recytatorskiego „ Sacrum w literaturze”
  • Sabina Smardz - VI miejsce w wojewódzkich zawodach matematycznych kl.1-2
  • Bartosz Strzelecki , Krzysztof Joachimiak - udział w centralnych zawodach Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las”
  • Majchrzak Bartłomiej  - XV miejsce w V Wojewódzkim  Konkursie Mitologicznym
  • Ewa Chlebowicz – wyróżnienie w etapie  wojewódzkim Europejskiego Konkursu Szkolnego „Europa w Szkole”
  • Paweł Gruchała – wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie „Historia Bliska”
  • Drużyna : Anna Kaźmierczak, Marzena Hazubska, Aneta Rybak, IX miejsce w finale wojewódzkim  XXVII Młodzieżowego  Turnieju Turystyczno -Krajoznawczego
  •  Anna Karasińska wyróżnienie  w wojewódzkim konkursie recytatorskim im . Słowackiego
  • Przemysław Berlik – wyróżnienie  Towarzystwa Przyjaciół  Ziemi Ostrzeszowskiej w III Ogólnopolskim  Konkursie Poetyckim im. S.  Czernika

 

 

1999/2000

 

  • Małgorzata Adamska (cz. ustna), Aleksandra Wołoch (cz. pisemna)- udział w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Literatury  i Języka Polskiego
  • Witold Siwek - wyróżnienie za pracę pisemną  Olimpiada Biologiczna
  • Adam Warszawski laureat eliminacji  okręgowych Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
  • Chowański Nikodem, Pawlak Artur, Tokarska Marlena, Kostecki Tomasz  udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej
  • Krzysztof Wróbel - XXXI udział w etapie okręgowym XXXIII Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Jakub Dylewski- III miejsce  w wojewódzkim  konkursie   na najlepszą stronę www  
  • IV m szkoły w Ogólnopolskim konkursie pt. Znajomość Rocznika Statystycznego
  • Monika Mielcarek – udział w zawodach centralnych  Ogólnopolskiego  Konkursu „Mój las”
  • Sylwia Małolepsza –udział   w finale Ogólnopolskiego Konkursu Zielone Pióra
  • M. Kowal -2m  A. Warszewki – 3miejsce  w Konkursie Powiatowym Wiedzy o Radzie Europy i Europejskiej Konwencji Praw Człowieka
  • W.Piątkowska, M Kucharczyk, B. Majchrzak , B. Antczak, A. Kużaj, A Zimoch, K. Kubiak – wyróżnienie w konkursie  „Odpowiedzialność za państwo”
  • D.Połomska- 1miejsce, M. Podymna -3 miejsce W  Konkursie ”Powstanie Wielkopolskie na Ziemiach ostrzeszowskich”

 

 

00/01

 

  • Małgorzata Jarząb- Finalistka  eliminacji okręgowych  XXXI Olimpiady  Literatury i Języka Polskiego
  • Agnieszka Puchała- 4 miejsce w wojewódzkich  eliminacjach  II Olimpiady  Wiedzy o AIDS
  • Łukasz Sikora - udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Fizycznej
  • Chowański Nikodem, Jarząb Małgorzata - udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej
  • Monika Fluder, Bartłomiej Sobczak, Kamil Tomankiewicz – udział w etapie okręgowym XXXII Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Łukasz Śpigiel udział w eliminacjach  centralnych I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Europie
  • Jacek Miś  I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie  Indor w Kaliszu
  • Łukasz Lorens 3 miejsce  Ogólnopolskiego  Konkursu  Indor w Malborku
  • Łukasz Śpiegiel tytuł finalisty  w II Regionalnym Konkursie  o Integracji Europejskiej
  • Szymon Grygawski, Marcin Greinert, Dominik Sadowski - Udział w eliminacjach finałowych  „Las i jego użytkowanie”  w drużynie
  • Katarzyna Pawlak III m w eliminacjach subregionu południowa Wielkopolska w konkursie matematycznym klas 1-2
  • D. Ćwikła udział w etapie rejonowych, , A,Kużaj wyróżnienie w eliminacjach powiatowych 46 Konkursu Recytatorskiego
  • A. Rybak, M.Hazubska, A.Kaźmierczak, 6 m. w eliminacjach wojewódzkich - 29 Turniej Turystyczno -krajoznawczy
  • T. Kostecki, P.Nieruchalski, Tomasz Kalina , A.Mucha – udział w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie.

 

01/02

  • Tomasz Ćwirko- przywilej ponownego startu w eliminacjach  okręgowych Olimpiady Geograficznej
  • Anita Zakręt -  udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Literatury  i Języka Polskiego - opiekunb Beata Niełacna - Boruta
  • Jacek Miś – udział w etapie doświadczalnym eliminacji okręgowych Olimpiady Fizycznej(1i 2 część )
  • Łukasz Sikora - udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Fizycznej
  • Dyba Paulina, Jarząb Małgorzata - udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej - opiekun Bożena Mularczyk
  • Magdalena Adamska – dyplom za wyróżniającą wiedzę  w Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie
  • Emilia Hurny, Marcin Greinert, Bogusz Stefański – udział w etapie okręgowym XXXIII Olimpiady Języka Rosyjskiego - opiekun Irena Klimek-Piastowska
  • Monika Skrzypek laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego” Historia i Kultura Żydów w Polsce
  • Ewelina Krynk – wyróżnienie w   Wielkopolskim Konkursie - Moja Europa, moja przyszłość
  • Anna Domin I miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i udział w  etapie regionalnym w Koźminie Wielkopolskim
  • Arkadiusz Machoł – udział w eliminacjach wojewódzkich  Konkursu Moja Europa
  • IV m szkoły w XXX konkursie znajomości rocznika statystycznego
  • Zofia Calińska – 2 miejsce w plastycznej edycji Regionalnego Konkursu PCK Krew darem życia
  • Hubert Koszarny- 1 miejsce w edycji literackiej Regionalnego Konkursu PCK Krew darem życia

 

 

02/03

  • Jarząb Małgorzata - udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej
  • Anita Zakręt -  udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Literatury  i Języka Polskiego
  • Marzena Michałowska – udział w eliminacjach okręgowych XXXIV  Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Łukasz Dąbrowki, Przemysław Berusa  wyróżnienie  w konkursie  Ośrodka Karta i Fundacji Batorego
  • zespołowo Hubert Cudniewicz, Aleksander Grzesik, Marcin Berski ,Waldemar Hyla udział  w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego  Konkursu Euroszkoła w Internecie 2003
  • Łukasz Kucharski – 2 miejsce w XI Kaliskim Konkursie Informatycznym
  • Anna Domin laureatka  eliminacji regionalnych 48 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Tomasz Trzciński 3miejsce,  tytuł finalisty Karol Szczypkowski w zawodach matematycznych szkół ponadgimnazjalnych  kl.1 subregionu Wielkopolska Południowa
  • Małgorzata Wiorek – 2 miejsce w etapie diecezjalnym VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
  • Alicja Szałkowska – wyróżnienie w I  Kameralnym Festiwalu Teatrów licealnych w Kaliszu

 

 

03/04

  • Dominika Konarska, Ewelina Nieruchalska – finalistki stopnia wojewódzkiego XIX Olimpiady  Wiedzy Ekologicznej
  • Robert Wieczorek – 12 miejsce w etapie diecezjalnym XIV Olimpiady Teologii Katolickiej
  • Anna Nowak, Katarzyna Chowańska – uczestnictwo w etapie okręgowym  Olimpiady Filozoficznej
  • Katarzyna Pawlak – udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Fizycznej
  • Adam Grzyb, Marzena Michałowska udział w eliminacjach Okręgowych XXXV Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Jacek Kubera – udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Małgorzata Wiorek – eliminacje finałowe  VIII Konkursu Wiedzy Bibilijnej
  • Cezary Studziański IX miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża  Polskiego”
  • 6 miejsce dla gazetki szkolnej Czarno na Białym w IX konkursie czasopism szkolnych Pałuckie pióro i 2 m w okręgowym  konkursie  gazet szkolnych
  •  Katarzyna Barczyk -  2  miejsce w kategorii prozy w XXV Wojewódzkim Konkursie  Literackim Zielone Pióra 1miejsce Tomasza Trzcińskiego , 2 m Błażeja Wróbla i 4 Karola Szczypkowskiego w VI zawodach matematycznych Subregionu Pd Wielkopolska

 

04/05

 

  • Agnieszka Śmieja – udział w etapie okręgowym Olimpiady  Wiedzy o Prawach Człowieka
  • Jakub Korzański - udział w eliminacjach okręgowych XXIII Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Jacek Kubera – udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Anna Nowel - udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej
  • Adam Grzyb, Martyna Adamska – udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (Szczecin)
  • Adam Grzyb, Martyna Adamska - udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (Pułtusk)
  • Jacek Kubera – udział w etapie okręgowym XLVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • Dominika Konarska, Adam Grzyb – udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Historycznej
  • Natalia Drogi, Lucyna Bury, Dominik Śniadecki, Karolina Patacz, Justyna Idczak, Anna Bednarek, Anna Sadowska, Adam Grzyb – uczestnicy XXXVI Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Paulina Dolata -  finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Marlena Kwikert – 2 m w Konkursie Recytatorskim-Poezja religijna (Diecezja Kaliska)
  • Cezary Studziański – udziałw III etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 972-1514
  • Zuzanna Kulawiak – wyróżnienie , Ogólnopolska Nagroda im. Aleksandra Patkowskiego.
  • Marlena Kwikert – III miejsce w Finale Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Twórczości Adama Mickiewicza
  • Marlena Kwikert – I miejsce w Konkursie Recytatorskim „Jak kamień z serca”

 

05/06

  • Anna Zawada – udział w eliminacjach okręgowych  XXXVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (część ustna)
  • Michał Dziergwa – udział w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Języka Angielskiego (część ustna)
  • Edyta Starosławska – finalistka  etapu okręgowego XXIV Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Milena Szmaj, Kornel Wróbel, Agnieszka Ciemna, Izabela Ptaszyńska – udział w etapie okręgowym XXIV Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Marlena Lorenc – 7 miejsce w etapie okręgowym IV Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej
  • Paulina Mega, Ewa Koszmider, Kornelia Klepacz- wyróżnienie w eliminacjach okręgowych XXXVII  Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Katarzyna Kwapisz, Aleksandra Adamus, Dominika Kuta, Mikołaj Cuper, Barbara Pastok, Katarzyna Śniegocka, Ewa Ibron, Paulina Mega, Ewa Koszmider, Kornelia Klepacz – udział w eliminacjach okręgowych XXXVII  Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Iwona Mucha – Kruczyńska  - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „O Literacki Laur Arbuza”
  • Iwona Mucha – Kruczyńska  -  I miejsce w XXVII wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra 2006”
  • Łukasz Berger - laureat etapu centralnego XXIV Olimpiady Języka Łacińskiego 
  • Łukasz Berger - finalista etapu centralnego XXIII Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Łukasz Berger - finalista eliminacji centralnych XXXIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Łukasz Berger - członek 9-osobowej reprezentacji Polski  w zawodach indywidualnych  w Międzynarodowym Konkursie Języka Łacińskiego ,,Certamen Ciceronianum" w Arpino we Włoszech
  • Natalia Jankowska - finalistka etapu centralnego XII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
  •  Marlena  Kwikert – wyróżnienie w eliminacjach regionalnych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Marlena Kwikert – II miejsce w finale V Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej Diecezji Kaliskiej w Gołuchowie
  • Marlena Kwikert – I miejsce w 51. Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Dni Kultury Szkolnej”
  • Radosław Nawrot - I miejsce w eliminacjach rejonowych  Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Obrony Cywilnej
  • Waldemar Pacyna, Piotr Semberecki – udział w finale wojewódzkim Internetowego Konkursu Matematycznego „MATMIX”
  • Damian Tokarek, Remigiusz Kaźmierczak – wyróżnienie w wojewódzkich eliminacjach Międzynarodowego Konkursu Krasomówczego.
  • Natalia Grochowina, Anna Zawada- laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „English High Flier”
  • Paulina Mega, Milena Szmaj – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym upamiętniającym Rocznicę Powstania Wielkopolskiego
  • Anna Jędrzejewska – II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym upamiętniającym Rocznicę Powstania Wielkopolskiego
  • Michał Hebisz, Katarzyna Korzańska Daria Modrzewska, Karolina Semberecka, Katarzyna Wieczorek – wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Patriotycznej
  • Piotr Szczypkowski , Wiktor Wolski – tytuł taona w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”
  • Klasa IB – 1miejsce (opiekun Karolina Szybka - Kmiecik), klasa IIF – 2 miejsce, IF – (opiekun Marek Harabasz) wyróżnienie w Powiatowym Konkursie na plakat dotyczący uzależnień dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

                                                        

06/07

 

  • Agnieszka Andrzejczyk, Kornel Wróbel -  finaliści etapu okręgowego XXV Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Milena Szmaj, Edyta Starosławska – udział w etapie okręgowym XXV Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Paulian Kłobuch – udział w eliminacjach okręgowych XXXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Michał Dziergwa – finalista etapu okręgowego XXXI Olimpiady Języka Angielskiego.
  • Anna Fluder – finalistka etapu okręgowego XXXVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Dorota Mieszała – uczestniczka etapu okręgowego XXXVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Agnieszka Andrzejczyk – uczestnicy eliminacji okręgowych XI Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Karolina Owczarek, Daria Świetlik, Katarzyna Nowak, Mateusz Rozwora, Maksymilian Imbirski, Tomasz Bacik – uczestnicy eliminacji międzyszkolnych  Olimpiady Mediewistycznej
  • Radosław Kaja – uczestnik eliminacji okręgowych  XXXVI  Olimpiady Biologicznej
  • Mateusz Rozwora – uczestnik eliminacji okręgowych Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

 

 

Konkursy

 

  • Martyna Kasprzak , Justyna Michalik – udział w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Martyna Kasprzak – udział w etapie centralnym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Piotr Kurzawa – wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Miłosz Dembek – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2006”
  • Michał Dziergwa – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2006”
  • Bogumiła Połomska, Jacek Szpot – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2006”
  • Kornel Wróbel – I  miejsce w Powiatowym Turnieju „Młodzież zapobiega Pożarom”
  • Magdalena Wójtowicz – II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Śpiewu Patriotycznego
  • Marta Frąszczak, Martyna Kasprzak, Dagmara Tomczak – wyróżnienia w Ogólnopolskim Festiwalu Śpiewu Patriotycznego
  • Patryk Cwojdziński , Mateusz Rozwora, Maksymilian Imbirski – udział w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1768-1864
  • Małgorzata Ilska – IV miejsce w finale Zawodów Matematycznych Południowej Wielkopolski
  • Krystian Kozłowski – wyróżnienie w Zawodach Matematycznych Oxford
  • Krystian Kozłowski, Bogumiła Połomska , Małgorzata Ilska- brązowa odznaka  Konkursu matematycznego „Kangur”

 

 

07/08

·         Pustkowska Olga -   Uczestniczki etapu wojewódzkiego   XXIII Olimpiady   Wiedzy Ekologicznej

·         Paulina Kłobuch - Uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

·         Daria Nycz , Olga Pustkowska,  Ewa Kołodziejczyk,  Marcin Rubik – finaliści etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Języka Rosyjskiego

·         Trzciński Maciej,  Foksa Anna ,  Kulawinek Joanna, Kruszakin Paulina - Finaliści etapu okręgowego VIII Olimpiady o Regionie i Przedsiębiorczości:

·         Godyla Przemysław - finalista etapu okręgowego  XXVI Olimpiady Języka Łacińskiego

·         Kusiak Małgorzata  Doruch Klaudia Wróbel Kornel – uczestnicy etapu okręgowego  XXVI Olimpiady Języka Łacińskiego

·         Patryk Jędrowiak ,  Łukasz Strzelecki -Uczestnicy etapu okręgowego   XII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

·         Michał Dziergwa – udział w etapie okręgowym  XXXII Olimpiady Języka Angielskiego

·         Patryk Jędrowiak (etap ustny), Łukasz Nasiadek, Agnieszka Andrzejczyk- Uczestnicy etapu okręgowego       Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesny

·         Karolina Owczarek (etap ustny)- Uczestniczka   etapu  okręgowego  Olimpiady Historycznej 

·         Agata Malag, Katarzyna  Wieczorek- Uczestniczki II  etapu XVIII Olimpiady Teologii Katolickiej

·         Michał Dziergwa, Mariusz Wrzosek- Wyróżnienie w I etapie Konkursu Matematycznego „Kangur”

·         Agnieszka Szymańska ,Wojciech Urban, Anna Pelc , Krystian Kozłowski- Uczestnicy  Zawodów Matematycznych  Wielkopolski Południowej:

·         Magdalena Mucha- I   miejsce  w Konkursie o Odnawialnych Źródłach Energii 

·         Joanna Kulawinek- III  miejsce w Konkursie regionalnym - Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalne człowieka

·         Trzciński Maciej ,  Kosma Daria - Zdobywcy tytułu taon w Polsko-ukraińskim konkursie fizycznym „Lwiątko”      

·         Olga Pustkowska ,  Karolina Marczak,  Agata Jeziorna, Mateusz Szajdak - Finaliści Konkursu Wiedzy o UE „Głos obywatela w Unii Europejskiej” Poznań   

·         Katarzyna Ilska - I  miejsce w Quizie Europejskim organizowanym przez biuro poselskie europosła Jan Masiela

·         Agnieszka Sowizdrzał  - III  miejsce w Konkursie recytatorskim „Jak kamień z serca”   

·         Mateusz Szajdak, Grzegorz Zawada, Justyna Karasińska,  Kamil Styrczewski, Robert Grzesiak - II miejsce w etapie wojewódzkim Konkursu NBP „Z klasy do Kasy”

·         Piotr Kurzawa   ( kategoria teatr jednego aktora)- III  miejsce w 52 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

 

 

           Wyróżnienie:

·         Przemysław Godyla (kategoria wywiedzione ze słowa)- wyróżnienie w 52 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

 

 

 

         Dni   Kultury Szkolnej

 

         Monika Kowalczyk–II miejsce

         Monika Bilczak – II miejsce

         Katarzyna Pietrzykowska – III miejsce.

         Anna Kubiak – wyróżnienie

 

         

          Recytacja:

 

          Martyna Kasprzak – I miejsce

          Natalia Stawowska  II miejsce

          Anna Kułak  III miejsce  

          Przemysław Godyla (Wywiedzione ze słowa)-II miejsce

          Piotr Kurzawa   (Teatr jednego aktora)- I miejsc

 

08/09

 

                    

·         Bartosz Kulawinek  - I miejsce w  etapie ponadwojewódzkim konkursu – Rośliny i Zwierzęta Polskich Jezior

·         Aleksander Strugała – udział w etapie okręgowym II Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

·         Marcin Rubik,  Daria Nycz,Agata Dłubak, Hanna Harabasz, Paulina Łusiakowska, Aleksandra Krawczyńska – udział w etapie okręgowym XL Olimpiady   Języka Rosyjskiego

·         Krystian Jędrzejewski- uczestnicy etapu okręgowego IX Olimpiady Wiedzy o  Regionie i Przedsiębiorczości

·         Natalia Stawowska ,Katarzyna Pietrzykowska – udział  etapie okręgowym XIX Olimpiady Teologii Katolickiej

·         Magdalena Piastowska Maciej Miś Rafał Sokaluk - Uczestnicy etapu finałowego V Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy o Konsumenckiej

·         Przemysław Godyla- III miejsce w etapie okręgowym (finalista) XXVII Olimpiady Języka Łacińskiego

·         Karolina Skrobańska - Finalistka XIII  Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

·         Katarzyna Pietrzykowska, Małgorzata Kusiak,  Klaudia Doruch,Przemysław Godyla- udział  w etapie okręgowym XXVII Olimpiady Języka Łacińskiego

·         Aleksandra Pietrusiak, Bartłomiej Guzenda, Paulina Tomczyńska ,Aleksandra Kaczmarczyk, Mateusz Szajdak ,Krystian Jędrzejewski, Robert Grzesiak, Michał Krowicki – udział w etapie okręgowym IV Olimpiady Przedsiębiorczości

·         Anna Stempin( etap ustny) , Piotr Kurzawa – udział w etapie okręgowym XXXIX Olimpiady Literatury i  Języka Polskiego

·         Małgorzata Kusiak- udział w etapie okręgowym (cz.ustna )XXXV Olimpiady Historycznej

·         Hubert Mądry- VII miejsce w etapie okręgowym XVI Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

·         Hubert Mądry, Rafał Idzikowski – udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

·         Adam Pawełka , Krystian Ilski - udział w etapie okręgowym Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

·         Agnieszka Szymańska - uczestniczka etapu okręgowego XXXII Olimpiady Języka Niemieckiego

·         Natalia Stawowska - II miejsce w kategorii teatr jednego aktora „Dni Kultury Szkolnej”

·         Natalia Swatowska - Udział w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

·         Przemysław Godyla - Uczestnicy finału III Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Antyku

·         Marta Krzywańska - I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

·         Monika Kowalczyk - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

·         Magdalena Chowańska - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

·         Anna Pelc – II miejsce w Zawodach Matematycznym Subregionu Południowa Wielkopolska

·         Magdalena Piastowska - II miejsce W Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Patriotycznej

·         Agnieszka Szymańska, Damian Semberecki, Aleksandra Duczmal ,Tomasz Zawada - Uczestnicy finału Regionalnego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim w Kaliszu

·         Kornelia Niełacna ,Paulina Łusiakowska,  Magdalena Piastowska, Łukasz Strzelecki Patryk Jędrowiak (drużynowo) -I miejsce w V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej

·         Łukasz Świtoń Artur Palka Rafał Sokaluk Mateusz Nowak- zdobywcy tytułu taon w Polsko-ukraińskim konkursie fizycznym „Lwiątko”