Przedmiot

                           Osiągnięcia                          

Opiekun

 

 

 

 

 

Biologia

Natalia Zawada 3d - finalista etapu centralnego XVII OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ

 

Małgorzata Błoch 2D i Katarzyna Urban 2D udział w etapie wojewódzkim XVII OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ

 

Natalia Zawada - udział w etapie wojewódzkim XLI OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

Przemysław Kiereta

 

 

 

 

 

 

j. polski

 

 

 

 

 

Katarzyna Urban 2d – I miejsce w Konkursie recytatorskim„Jak Kamień z Serca”

 

Piotr Graumiler

III miejsce w Konkursie Literackim „Zielone Pióra”

 

 

 

 

 

M. Domagalska

 

 

Weronika Gąsiorek 3c – I miejsce w Konkursie recytatorskim „Pamiętanie Miłosza”

 

 

 

M. Sikora

 

 

 

Magdalena Klimek 3d – II miejsce w Konkursie recytatorskim „Pamiętanie Miłosza”

 

 

 

B. Niełacna –Boruta

 

 

 

Ewelina Wawrzyniak , Aneta Talaga 1c – III miejsce w konkursie recytatorskim „Jak kamień z serca”

 

 

 

 

 

 

 

 

A.Szkopek

 

 

 

 

 

 

j. rosyjski

 

 

 

 

 

 

Dawid Kusiński 3b

Olga Jędrzejak 2d –wyróżnienie

Aleksandra Machoł 2d

Małgorzata Błoch 2d

Katarzyna Urban 2d

Udział w Eliminacjach Okręgowych XLIII

Olimpiady Języka Rosyjskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I.Klimek - Piastowska

 

 

j. niemiecki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Zielezińska 3c – II miejsce w II Powiatowym Dyktandzie Języka Niemieckiego

 

 

 

 

 

 

 

M.Marchwacka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

j. angielski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Olga Jędrzejak 2d – awans do etapu okręgowego XXXVII Olimpiady Języka Angielskiego

 

Maciej Śniegocki 2a – I miejsce w II Powiatowym Dyktandzie Języka Angielskiego.

 

Maciej Śniegocki 2a – II miejsce

Olga Jędrzejak 2d – III miejsce

Małgorzata Przybył 3c – VI miejsce

Michał Drzazga 3a – VI miejsce

VI Rejonowy Konkurs Języka Angielskiego

 

 

Małgorzata Przybył 3c

Maciej Śniegocki 2a

Laureaci w ogólnopolskim konkursie „English  HighFlier”

 

Olga Jędrzejak

II miejsce - V Konkurs Tłumaczeniowy Ziemi Kaliskiej organizowany przez UAM Poznań, WPiA Kalisz

 

 

Sandra Skutecka

II miejsce -  II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej i Niemieckiej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

T. Ćwirko

 

Dominika Dziubińska - I miejsce

Kacper Morta 2a

III Powiatowy Konkurs Poezji Angielskiej A’Poet 2012

 

 

 

 

A.    Mamys

 

 

 

 

 

 

 

 

Matematyka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paulina Stempin-1a

Konrad Wojtasik – 2a

Kamila Łazarska – 2a

I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Matematycznym

 

Kamila Łazarska

Konrad Wojtasik

IV miejsce w Matematycznym Konkursie Subregion Południowa Wielkopolska

 

 

Kamila Łazarska

Konrad Wojtasik

Udział w zawodach II stopnia Olimpiady Matematycznej

 

Kamila Łazarska

14 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Archimedes”

 

P. Stempin

J. Sawczyn

K.Wojtasik

K.Łazarska

R. Kulig

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J.Olechnowicz

 

 

 

 

Geografia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bogusław Matysik- 1a

Mikołaj Masłowski-1a- finalista

XXXVIII Olimpiada Geograficzna

 

Agnieszka Kamińska –II miejsce

Kinga? – III miejsce

IV Powiatowy Konkurs o Norwegii

 

 

 

 

 

 

 

D. Daszczyk

 

 

 

 

 

Sztuka

 

 

 

 

 

 

 

 

Noemi Iwańska 1a

II miejsce  - Powiatowy Konkurs Plastyczny z okazji 30 rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego

 

 

 

 

 

J. Olechnowicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedsiębiorczość

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Kasprzak 2a

Wyróżnienie w finale XII Olimpiady Wiedzy o Regionie i  Przedsiębiorczości

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E. Kupczyk

 

 

 

 

 

Wiedza o społeczestwie

 

Tomasz Wróbel 1c, Jakub Nagięć 2e

 Etap okręgowy LIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

 

Kacper Podyma 1c

XIX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Etap okręgowy ( et. ustny)

 

 

 

 

Marta Kapała 2c, Weronika Wesołowska 3a, Marita Gagatek 3a, Michał Boruta 3a

finaliściWojewódzkiego Konkursu Wiedzy o NATO

 

 

Agnieszka Kamińska 2c, Kinga Tekieli 3e, Kacper Podyma 1c

I miejsce: Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

 

 

 

 

 

 

 

 

K.Maj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historia

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Kamińska 2c

Paweł Stachurski 2c

Praca nt.”Dzieje ludności żydowskiej Mikstatu” została zakwalifikowana do etapu centralnego  Konkursu „Historia i Kultura Żydów polskich”

 

 

 

 

 

 

 

 

J. Kryś

 

 

 

j. łaciński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daria Frach – 2c – III miejsce i tytuł finalistki etapu okręgowego

Aneta Jesion 3c - udział

Agnieszka Ptak 3c – udział

XXX Olimpiada Języka Łacińskiego

 

Daria Frach

Aneta Jesion

Agnieszka Ptak

Monika Żychlińska

Paulina Janas

Udział w szkolnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Antyku

 

 

 

 

K. Szybka-Kmiecik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wychowanie fizyczne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drożdż Krzysztof

I miejsce w Finale Wojewódzkim XIII Licealiady w Lekkiej Atletyce

 

Jeziorna Agnieszka

III miejsce w Finale Wojewódzkim XIII Licealiady w Lekkiej Atletyce

 

 

 

 

M. Harabasz

 

 

 

 

 

 

 

Marcjanna Bacik

Noemi Iwańska

Marta Królak

Kacper Bacik

Marcin Pluta

Michał Jarczak

Udział w Finale Wojewódzkim  w Indywidualnych biegach na orientację (Olejnica/Wolsztyn)

 

 

 

 

 

 

B.Alcer

 

Udział w Finale Wojewódzkim w Pływaniu - Poznań

 

 

Ł. Klósak

Kaczmarek Anna

Wojtasik Konrad

Udział w Finale Wojewódzkim w Szachach-Konin

 

M. Harabasz

 

V miejsce w Finale Rejonu w Halowej Piłce Nożnej - Kępno

 

 

D. Szczepaniak

 

 

Kaczmarek Anna

Bacik Kacper

Wojtasik Konrad

Gardyza Michał

X miejsce w Finale Wojewódzkim w Szachach Drużynowych -Poznań

 

 

 

 

 

 

M. Harabasz

 

Półfinał Wojewódzki w Areobiku -Kalisz

 

 

B.     Alcer

 

Półfinał Rejonu w Piłce Koszykowej Dziewcząt – Ostrów Wlkp.

 

 

Ł. Klósak

 

II miejsce w Półfinale Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców

 

 

 

M. Harabasz

 

II miejsce w Finale Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Kalisz

 

 

B.Alcer

 

III miejsce w Finale Rejonu w Piłce Siatkowej Chłopców

 

 

D. Szczepaniak

 

Udział w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych- Żerków

 

 

 

M. Harabasz

B.  Alcer

 

III miejsce w Finale Rejonu w Plażowej Piłce Dziewcząt - Krotoszyn

 

 

D.Szczepaniak

 

V miejsce w Finale Wojewódzkim w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców – Zbąszyń Wlkp.

 

 

B.Alcer

 

II miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach na Orientację (Chłopców) – Śmigiel Wlkp.

 

 

 

 

M. Harabasz

 

XIII miejsce w Wielkopolsce w Klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych Współzawodnictwa Sportowego XIII Licealiady  - 2012 (startowało 290 szkół)