Szkolne biegi przełajowe

W samo południe, bo o godzinie 12.00, rozpoczęły się dziś zawody sportowe zorganizowane dla wszystkich uczniów naszej szkoły przez nauczycieli wychowania fizycznego.Były to biegi przełajowe, które odbyły się w lasku klasztornym. Rywalizację rozpoczęły dzieciaczki z zaprzyjaźnionego Klubu Malucha, które otrzymały z rąk pani Bogumiły Alcer dyplomy oraz nagrodzone zostały gromkimi brawami. Potem do biegu przystąpili uczniowie, a także nauczyciele - pani Magdalena Marchwacka i pan Mariusz Grzęda. Zwycięzcami biegu zostały/zostali:
z klas pierwszych:

I m.- Kamil Gołdyn
II - Adam Mikołajczyk
III - Dominik Nikodem

Organizatorami i inicjatorami wydarzenia byli nauczyciele wychowania fizycznego, a kierownikiem zawodów pan Marek Harabasz.. Nagrody wręczył pan Dyrektor Michał Błoch. Gościem honorowym i sponsorem nagród był pan Wojciech Bąk - przewodniczący Komisji Oświaty Starostwa Powiatowego. Nagrody sponsorowało również przedsiębiorstwo "Pollena" Ostrzeszów. Bardzo serdecznie dziękujemy!