Nagrodzeni za sukcesy w Brukseli

Pięcioro uczniów z naszej szkoły zostało nagrodzonych przez pana Europosła Andrzeja Grzyba za osiągnięcia w olimpiadach wyjazdem do Brukseli. Odbył się on w dniach 15-19 października. W wycieczce uczestniczyli: Błażej Kamiński, Adrianna Plichta, Sławomir Klara oraz absolwenci: Konrad Kordylasiński i Maciej Wajerowski. Pierwszego dnia mieli oni okazję zwiedzić Brukselę, drugiego Brugię (nazywaną Wenecją północy ze względu na liczne kanały oraz piękną, zabytkową zabudowę). Ostatni dzień spędzili w Parlamencie Europejskim, gdzie oprowadzani przez pomocników Pana Europosła, poznawali pracę parlamentu ,,od podszewki" oraz spotkali się z panem Grzybem. Opiekę nad uczniami sprawiali pani Bogumiła Alcer oraz pan Tomasz Ćwirko.