LP.

DATA

MIEJSCE KONKURSU/

OLIMPIADY

NAZWA KONKURSU

ZAJĘTE MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO, KLASA

OPIEKUN

1.         

05.04.13

Ostrzeszów

DKS ( konkurs recytatorski)

I m.

II m.

III m.

wyróżnienie

Ewelina Wawrzyniak 2c

Paulina Kasprzak 2c

Aneta Talaga 2c

Dagmara Dubis 2c

 

 

 

Anna Szkopek

2.         

02.2013

Poznań

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Udział w etapie okręgowym

Natalia Jasiak 2c

Anna Szkopek

3.         

 

 

Międzywojewódzki konkurs poetycki „Moja szuflada”

III m.

Piotr Graumiller 3c

Małgorzata Domagalska

4.         

02.03.13

Poznań

Wojewódzki Konkurs Literacki o Nagrodę FanFila VAM w Poznaniu

II m.

Piotr Graumiller 3c

Małgorzata Domagalska

5.         

05.04.13                          

Ostrzeszów

DKS ( konkurs recytatorski)

III m.

Piotr Przybył  1c

Karolina Szybka-Kmiecik

6.         

14-15.01.13

Poznań

Olimpiada Języka Angielskiego

Udział w etapie okręgowym

Olga Jędrzejak 3d

Tomasz Ćwirko

7.         

31.01.13

Ostrzeszów

Powiatowe Dyktando Językowe

Im.

IIIm.

Olga Jędrzejak 3d

Paweł Ścierski 3e

Tomasz Ćwirko

8.         

Grudzień 2013

Ostrzeszów

Konkurs English High Flier

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

Dyplom za bdb wynik.

Dyplom z db wynik

Jakub Mamys 1e

 

Hanna Drzazga 1a

Jagoda Kiereta 3c

Maciej Śniegocki 3a

Mikołaj Stempniewicz 2b

Mikołaj Cieplik 2d

Nauczyciele j. angielskiego

9.         

25.03.13

Opole

Finał IV Konkursu Języka Angielskiego „Optima”

I m.

Olga Jędrzejak 3d

Tomasz Ćwirko

10.      

20.03.13

Ostrzeszów

III Konkurs Piosenki Anglo i Niemieckojęzycznej

Awans do finału

(czerwiec 2013)

Oliwia Biel 1c

Marta Kulig 3b

Sandra Skutecka 3e

 

Tomasz Ćwirko

11.      

31.01.13

 

Powiatowe Dyktando Językowe

I m.

II m.

Andrzej Przybył 3c

Magdalena Lamek 3c

Magdalena Marchwacka

12.      

16.03.13

Wrocław

Konkurs Artystyczny Języka Niemieckiego „Zeige dein Talent” dla uczniów województwa dolnośląskiego i województw ościennych

Kategoria: Piosenka

I m.

Marta Kulig 3b

Magdalena Marchwacka

13.      

23,24.02.13

Poznań

XLIV Olimpiada Języka Rosyjskiego

VI m.

Udział w etapie okręgowym

Kinga Grzesiak 1d

Małgorzata Błoch 3d

Olga Jędrzejak 3d

 

Irena Klimek- Piastowska

14.      

20-22.04.13

Warszawa

XXXI Olimpiada Języka Łacińskiego

Finalistka zawodów centralnych

Daria Frach 3c

Karolina Szybka- Kmiecik

15.      

31.01-01.02.13

Poznań

XXXI Olimpiada Języka Łacińskiego

Laureatka zawodów okręgowych

Udział w zawodach okręgowych

 

Daria Frach 3c

 

 

Marta Gellert 2c

Karolina Szybka-Kmiecik

16.      

9-10.02.13

Poznań

XXXIX Olimpiada Geograficzna

Finalista etapu okręgowego

Mikołaj Masłowski 2a

Dorota Daszczyk

17.      

23.11.12

Łódź

Wielka Lekcja Geografii

Finalista

Mikołaj Masłowski 2a

Dorota Daszczyk

18.      

20.03.13

Krotoszyn

XI Regionalne Zawody Chemiczne

III m.

Katarzyna Urban 3d

Róża Woryma

19.      

Marzec 2013

Opole

Konkurs z chemii „Optima”

III m.

Kamil Boroch 3d

Róża Woryma

20.      

20.04.13

Poznań

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Udział w etapie okręgowym

Małgorzata Błoch 3d

Monika Bochm 2d

Przemysław Kiereta

21.      

14.03.13

Opole

Finał Konkurs Biologicznego „Optima”

I m.

IV m.

Małgorzata Błoch 3d

Kamil Boroch 3d

Przemysław Kiereta

22.      

01.-03. 13

Poznań

Turniej Zrozumieć historię. Młodzież debatuje

II m.

Mikołaj Masłowski 2a

Marcin Pluta 2a

Bogusław Matysik 2a

Jakub Palacz 2c

Kamila Maj

23.      

23-2403.13.

04.10.2013

Poznań

I Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich

Udział w finałach

Mikołaj Masłowski 2a

Marcin Pluta 2a

Bogusław Matysik 2a

Jakub Palacz2c

Kamila Maj

24.      

 

Ostrzeszów

XXXVII Olimpiada Historyczna

Etap szkolny

Kacper Podyma 2c

Tomasz Wróbel 2c

Kamila Maj

25.      

 

Kalisz

Olimpiada „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

Udział w etapie okręgowym

Sebastian Rubik Ic

Karol Grzęda Ic

 

Janusz Kryś

26.      

25.03.13

Ostrzeszów

I Olimpiada Wiedzy o III RP

Awans do etapu okręgowego, olimpiada w toku

Sebastian Rubik Ic

Janusz Kryś

27.      

01.03.13

Kalisz

XX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

IV m w etapie okręgowym

X m. w etapie okręgowym

XI m. w etapie okręgowym

Marta Boślak 3c

 

Kacper Podyma 2c

 

Bartłomiej Rybczak 3c

 

 

Kamila Maj

28.      

19.01.13

Poznań

LIV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Udział w etapie okręgowym

Kacper Podyma 2c

Kamila Maj

29.      

 

 

Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej

II m.

zespół

Stanisław Stanisław Sztukowski

30.      

28.02.13

01.03.13

Warszawa

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny im. Sylwestra Kaliskiego

II m.

III m.

X. m.

XXIII m

XXXVII m.

XLIII

XLVIII

Konrad Wojtasik 3a

Kamila Łazarska 3a

Maciej Śniegocki 3a

Bartosz Kaczmarek  2a

Kacper Kaczmarek 3b

Franc Marcin 3a

Roman Kulig 3a

Jolanta Olechnowicz

31.      

12.04.13

Ostrzeszów

V Powiatowy Konkurs Matematyczny

I m.

II m.

III m.

Paulina Stempin 2a

 

Justyna Skrobańska 1a

 

Bartosz Kaczmarek 2a

Mikołaj Masłowski 2a

Jolanta Olechnowicz

Mirosław Drabczyński

Jolanta Olechnowicz

32.      

10.04.13

Wrocław

XII Dolnośląskie Mecze Matematyczne

III m drużyna

Konrad Wojtasik (IIIA), Kamila Łazarska(IIIA)

Maciej Śniegocki (IIIA),  Bartosz Kaczmarek (IIA) , Kacper Kaczmarek (IIIB),  Franc Marcin (IIIA), Kulig Roman (IIIA), Paulina Stempin (IIA)

Krystian Kaźmierczak

33.      

14.03.13

Opole

Finał Konkursu Matematycznego „OPTIMA”

II m.

IV m.

Kamila Łazarska (IIIA),

Alicja Jeziorek (IIIA)

Jolanta Olechnowicz

34.      

12.04.13

Kalisz

Konkurs Matematyczny dla szkól dawnego woj. kaliskiego

finaliści

Paulina Stempin (IIA) Bartosz Kaczmarek(IIA)

Jolanta Olechnowicz

35.      

07-12.09.12

Gdańsk

SpotkanieMłodych  Matematyków w Gdańsku.

Uczestnik

Konrad Wojtasik IIIA

Jolanta Olechnowicz

36.      

02.2013

Poznań

XIV Olimpiada Matematyczna

Zawody I stopnia

Konrad Wojtasik (IIIA) i Bartosz Kaczmarek (IIA)

Jolanta Olechnowicz

37.      

 

Poznań

LICEALIADA Finał wojewódzki

IV m. w pchnięciu kulą

Krzysztof Drożdżv (IIIE)

 

38.      

 

Poznań

LICEALIADA Finał wojewódzki

VI m. w biegu na 110 m przez płotki

Huber Duś

 

39.      

 

Poznań

LICEALIADA Finał wojewódzki

VI m. w biegu na 400 m

Dawid Szmaj

 

40.      

 

Poznań

LICEALIADA Finał wojewódzki

28 m. sztafety pływackiej

 

(Kinga łakoma, Marcjanna Bacik, Agnieszka Kamińska, Anna Płonka, Anna Bierczyńska, Marta Przybylska, Nikodem Niewiejski, Marek Gorzelańczyk, Paweł Stachurski, Paweł Cegiełka, Kamil Cyba, Maciej Kala)

 

41.      

 

Poznań

LICEALIADA Finał wojewódzki

Mistrzynie powiatu w piłce koszykowej

Angelika Janas, Agnieszka Malik, Marta Przybylska, Aneta Bachór, Marlena Stacherzak, Dominika Wróbel, Sylwia Tomaszewska, Agata Więcław

 

42.      

 

Poznań

LICEALIADA Finał wojewódzki

Mistrzowie powiatu w piłce koszykowej

Marek Gorzelańczyk, Nikodem Niewiejski, Piotr Skutecki, Krzysztof Drożdż, Roman Kulig, Roman Zdych, Karol Kucharczyk, Dawid Pieprzka, Bartosz Szkopek, Wojciech Bojszczak, Kacper Morta, Krystian Mazurkiewicz, Patryk Łuszczek