12 listopada odbyły się rozgrywki Ligi Przedmiotowej z Fizyki w ramach projektu CYFROWA SZKOŁA Wielkopolsk@2020. Reprezentanci naszej szkoły: Kamil Witoń i Michał Więcek uplasowali się na trzecim miejscu w lidze zadaniowej online, zdobywając 17 punktów w swojej grupie. Opiekunem zespołu jest p. Grażyna Roztocka. Serdecznie gratulujemy wyniku i życzymy całej drużynie ligowej dalszych sukcesów w rozgrywkach grudniowych.

Ostatnie dni były dla naszej drużyny debat oksfordzkich bardzo pracowite. Pod koniec października mówcy wzięli udział w V Regionalnym Turnieju Debat Historycznych IPN zajmując III miejsce, a w ubiegłym tygodniu po raz kolejny uczestniczyli w sparingu debatanckim w ramach projektu Ad Vocem Instytutu Pileckiego, który wygrali mierząc się po raz drugi ze Szkołą sobotnio-niedzielną przy Związku Polaków na Ukrainie Oddział im A.Mickiewicza w Odessie.
Gratulujemy!

5 listopada w ramach projektu CSW@2020 Ligi Przedmiotowe odbyły się pierwsze rozgrywki Ligi Angielskiej. Mecz był nietypowy ze względu na panującą sytuację i odbywał się trybie zdalnym. Naszą drużynę szkolną w tych trudnych warunkach dumnie reprezentowała uczennica klasy 2ag Weronika Fiołka, zyskując 10 punktów i zajmując tym samym zaszczytne 3 miejsce. Mecz był bardzo zacięty, a pytania na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie gratulujemy. Już za miesiąc kolejne potyczki naszej drużyny.