Kolejny sukces szkolnych recytatorów!

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że uczennica klasy II cg Paulina Marczak- laureatka kaliskiego półfinału Konkursu Recytatorskiego #PanTadeusz w finale wojewódzkim, który został dziś rozstrzygnięty w Centrum Doskonalenia w Lesznie, zdobyła II nagrodę.
To wielki sukces, gdyż rywalizowała ona z recytatorami o dużym scenicznym doświadczeniu, którzy stawiali już swoje kroki na deskach różnych teatrów.
Nasza radość jest tym większa, że uczniowie Karol Morta (zdobywca I miejsca w kaliskim półfinale) oraz Faustyna Skrobańska otrzymali wyróżnienia.
Nasi uczniowie znaleźli się w elitarnym gronie finalistów z różnych części całego województwa wielkopolskiego. W eliminacjach, które odbyły się w Ośrodkach Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, Lesznie, Kaliszu, Koninie i Pile, wzięło udział ponad stu uczestników. Konkurs organizowany jest przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego, a jego główną pomysłodawczynią jest Pani Marzena Wodzińska.
Opiekunem Pauliny i Karola jest Pani Małgorzata Domagalska a Faustyny - Pani Anna Szkopek
Serdecznie gratulujemy!