Zakończyliśmy akcję świątecznej pomocy rodzinie z terenu naszego powiatu. To był dzień pełen radości - ze wspólnego spotkania w szkole, pakowania prezentów, ale przede wszystkim była to radość z pomagania tym, którzy szczególnie wsparcia w obecnym czasie potrzebują. Baliśmy się, czy ze względu na panującą pandemię nasza akcja spotka się z odzewem. To, co działo się przez ostatnie dni, przerosło nasze oczekiwania.
Trudno znaleźć słowa, by podziękować wszystkim, którzy włączyli się w pomoc. Dzięki ludziom o wielkich sercach mogliśmy wyposażyć rodzinę w niezbędne produkty spożywcze, środki czystości, ubrania, buty, zabawki, a nawet sprzęt elektroniczny. Dzieci, odpakowując prezenty, szalały z radości. Jesteśmy przekonani, że obdarowana mama może spokojnie spędzić Święta, nie martwiąc się o najbliższą przyszłość.

Praca wykonana przez Patrycję Jedlińską - wyróżniona w szkolnym konkursie informatycznym

11 grudnia odbyła się druga runda rozgrywek międzyszkolnych z języka polskiego w ramach projektu CSW@2020 Ligi Przedmiotowe. Naszą drużynę szkolną godnie reprezentowała uczennica klasy 2cg Paulina Marczak, która w znakomitym stylu wywalczyła 2. miejsce. Tematyka rundy obejmowała bardzo trudne treści z zakresu gramatyki historycznej i historii języka polskiego, dalece wykraczające poza zakres podstawy programowej języka polskiego w liceum. Paulina wykazała się ogromną wiedzą i dotarła ze swoim rywalem w finałowym pojedynku do 18. kolejki pytań. Jury podkreślało, że to najwyższy wynik rozgrywek II rundy.
Opiekunem drużyny „CURIEtywni” jest p. Małgorzata Domagalska.
Serdecznie gratulujemy. Już w styczniu kolejne potyczki naszych szkolnych humanistów. Trzymamy kciuki!
Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom oraz Przyjaciołom naszej szkoły życzymy samych pięknych chwil, spokoju i cierpliwości!
Niestety, nie możemy przeżywać Mikołajek w szkole, dlatego wraz z Samorządem Szkolnym zachęcamy Was, drodzy Uczniowie, abyście jutro założyli gadżet mikołajkowy i włączyli kamerki (czapka, sweterek, opaska itp.) pozwoli Wam to uniknąć niezapowiedzianej odpowiedzi na lekcji. 🙂 Oczywiście zapowiedziane kartkówki i sprawdziany pozostają bez zmian! Zadbajmy, by ten dzień był inny niż pozostałe. Boże Narodzenia za pasem! Do zobaczenia online! :)🎄🎄🎅🎅🎅🤶🤶🤶🎄🎄
Samorząd Szkolny wraz z opiekunem

3 grudnia w ramach projektu CSW@2020 Ligi Przedmiotowe odbyła się kolejna, druga już, runda rozgrywek międzyszkolnych z języka angielskiego. Tym razem dotycząca bardzo obszernego zagadnienia jakim jest geografia Stanów Zjednoczonych. Naszą drużynę godnie reprezentowała uczennica klasy 2cg Natalia Kuberska, która wywalczyła V miejsce w tym jakże zaciętym pojedynku.. Opiekunem drużyny p.Żaneta Łagoda. Serdecznie gratulujemy. Już w styczniu kolejne zmagania naszych szkolnych językowców. Trzymamy kciuki!