Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja

Wszyscy możemy zostać pomocnikami Świętego Mikołaja!
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zachęcamy do okazania dobrego serduszka w dwóch szkolnych akcjach:

1) Prezydium Samorządu Uczniowskiego zbiera żywność z długim terminem przydatności (np. ryż, kaszę, makaron), chemię gospodarczą, przybory szkolne, ręczniki, odzież, itp. dla mamy wychowującej ośmioletnią córkę oraz dwóch nastoletnich synów. Dziewczynka lubi kolor różowy i niebieski, chłopcy kochają sport. Pomoc dla rodziny można przekazywać do 19.12.2019 członkom Prezydium Samorządu Uczniowskiego oraz pani Izabeli Tarnowskiej i pani Kindze Tekieli.

2) Szkolny Wolontariat organizuje zbiórkę karmy dla czworonogów ze Schroniska Azyl w Niedźwiedziu. Zwierzaki też nas potrzebują! Karmę prosimy składać w wyznaczonym miejscu (przy sali nr 16).

Dobro wraca!

Kategoria: