Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a

Wieczorek Artystyczny

W piątek 9.12.2022 w atmosferze oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia odbył się w naszej szkolnej auli Wieczorek Artystyczny zorganizowany przez Prezydium Samorządu Uczniowskiego i przyjaciół Prezydium. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią kolejny raz mogliśmy wspólnie posłuchać śpiewu, recytacji i instrumentów muzycznych, a także zobaczyć pokaz układania różnych kostek Rubika. Wśród artystów występujących na Wieczorku byli: Kosma Sosnowski, Robert Tuliszka, Valeriia Kravtsova, Oskar Krzemienowski, Emilia Balcerzak, Patrycja Balcerzak (nasza absolwentka), Kaja Płaczkowska, Julia Bednarek, Maciej Ćwikła, Maksymilian Krawczyk (Zespół Szkół nr 2), Magdalena Jędrzejewska, Kamil Krzemiński, Aleksandra Danielska oraz Julia Gąsiorek. Milena Chowańska i Jan Stempin pełnili role konferansjerów, natomiast techniczne wsparcie należało do Rogera Bursztynowicza. Bardzo dziękujemy wszystkim artystom i gościom za przybycie.