Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

"Rok szkolny 2022/23 uważam za zakończony!" - tymi słowami pan Dyrektor Michał Błoch dokonał oficjalnego zamknięcia kolejnego w przeszło stuletniej historii naszego liceum roku edukacji.
Najpierw jednak wręczył osobiście świadectwa z wyróżnieniem, a także nagrody za wzorową frekwencję oraz najwyższą średnią ocen, którą indywidualnie może poszczycić się Natalia Cłapka z klasy 3c, a zbiorowo klasa 1a.
Pan Dyrektor podziękował całej społeczności szkolnej - zarówno uczniom, jak i nauczycielom i rodzicom, za całoroczny trud pracy. Przyniósł on wszak wymierne efekty w postaci licznych przedsięwzięć i osiągnięć. Życzył także udanego wakacyjnego wypoczynku. Do podziękowań i życzeń dołączył pan Tomasz Maciejewski - przewodniczący Rady Rodziców oraz Oliwier Cwojdziński - przewodniczący Rady Uczniowskiej.
Pięknym wykonaniem utworu z repertuaru E. Górniak zakończyła uroczystość Julia Bednarek.

 

Podobne Artykuły

Narodowe Czytanie 2022

Nasza szkoła się zmienia...

Kiermasz podręczników

Kiermasz podręczników

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.

W naszej Galerii

No Albums