Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W ten dzień uczniowie naszej szkoły, Zosia i Karol wraz panią Anną Nowicką, odwiedzili Klinikę Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu oraz pomogli udekorować świąteczną choinkę, na którą już czekali mali wojownicy.

Przylądek Nadziei to Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. Szpital powstał z inicjatywy Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i dziś stanowi największy w Polsce dziecięcy ośrodek przeszczepowy. Lekarze oraz pielęgniarki każdego roku walczą tu o życie 2. tysięcy dzieci przyjeżdżających do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Cieszymy się, że sprawiliśmy radość ciężko chorym dzieciom, które teraz mogą już zacząć odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia.

Jeśli chcesz wesprzeć chore dzieci, przypominamy, że nasza szkoła bierze udział w akcji „Podaruj prezent”. Na prezenty świąteczne dla podopiecznych Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej czekamy do 15 grudnia.

wolontariat_08
wolontariat_08
wolontariat_07
wolontariat_07
wolontariat_03
wolontariat_03
wolontariat_06
wolontariat_06
wolontariat_01
wolontariat_01
wolontariat_02
wolontariat_02

(zobacz galerię)

Podobne Artykuły

Ubezpieczenie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.

W naszej Galerii

No Albums