Jasełka

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia młodzież naszej szkoły wystawiła tradycyjne jasełka. Okraszono je wystąpieniem chóru pod batutą pana Stanisława Sztukowskiego, który zaprezentował kolędy.

Podczas spotkania przedstawiono również wyniki sondażu. Pytanie skierowane do opiniodawców brzmiało: "Czym są dla Ciebie Święta?". Odpowiedzi były różnorodne. Dla wielu pytanych są po prostu czasem wolnym od szkoły, dla innych stratą czasu i pieniędzy albo, mówiąc potocznie, staniem przy garach.

Widowni przedstawiono genezę Świąt, a także liczne sceny związane z narodzeniem Pańskim w Betlejem. Odegrano je z wyjątkowym zaangażowaniem, co niewątpliwie doceniła publika. Autorami tekstów spektaklu byli uczniowie klas pierwszych, nad którymi czuwała pani Kinga Dembna, a nad całością przedsięwzięcia s. Benedetta Anna Kasik.

Spotkanie zakończył swym wystąpieniem i życzeniami pan Dyrektor Michał Błoch.

jaselka-01
jaselka-07
jaselka-08
jaselka-09

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.

W naszej Galerii

No Albums