Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a

„Maski się zmieniają, ale twarze pod maskami zostają te same.”

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Selfie +, który jest organizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji dla beneficjentów programów Erasmus + z całej Polski i ma na celu dzielenie się efektami ich pracy. Nasze zdjęcie zostało nagrodzone w kategorii „Twój projekt w jednym ujęciu”.
Wyróżniona fotografia została wykonana podczas mobilności „From Antiquity to Here and Now” w greckiej szkole w miejscowości Itea. Uchwycono na niej chwilę, gdy uczennica ze szkoły greckiej Θεοδώρα Μίτεβα wykonuje maskę teatralną naszej uczennicy Wiktorii Marchwackiej. Prawda chwili, prawda emocji, prawda współpracy. Autorem zdjęcia jest Pan dyr Michał Błoch. Serdecznie gratulujemy 🙂
Poniżej link do wyników konkursu: https://selfieplus.frse.org.pl/.../znamy-juz-laureatow...

selfie