Ślubowanie

Wczoraj 15 listopada, w naszej szkole miała miejsce niezwykle ważna uroczystość. Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie podczas akademii z okazji dnia patronów szkoły. Oprócz słów przysięgi, które wybrzmiały w murach sali gimnastycznej naszego liceum, mieliśmy okazję wysłuchać również piosenki w wykonaniu uczennicy klasy 1f Blanki Pieruckiej oraz wspomnień o Marii Skłodowskiej-Curie oraz duchowym patronie naszego liceum, św. Maksymilianie Marii Kolbem. Akademię z okazji dnia patronów organizowały panie Małgorzata Domagalska oraz Izabela Tarnowska.

Wczorajszy apel był również doskonałą okazją do rozstrzygnięcia konkursu dotyczącego patronów szkoły, który zorganizowały pani Róża Woryma oraz siostra Anna Kasik. Nagrody zwycięzcom wręczyli pan dyrektor Michał Błoch oraz pan wicedyrektor Krystian Kaźmierczak wraz z panią Różą Worymą. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy Ic Wiktoria Grzelak, drugie miejsce Julia Rybczak z klasy If, trzecie Natalia Lorenc, również z klasy If. Najlepiej w konkursie spisali się uczniowie klasy 1f. Serdecznie gratulujemy!

Wam, Drodzy Pierwszoklasiści, życzymy, abyście wypowiedziane słowa przysięgi wiernie wypełniali!

slubowanie_16
slubowanie_05
slubowanie_03
slubowanie_17
slubowanie_04
slubowanie_06

Zdjęcia: Amelia Mrugalska, RMC

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.

W naszej Galerii

No Albums