Studniówka - 2024

Studniówka Anno Domini 2024 już za nami!
„Studniówka to dla każdego jutrzejszego maturzysty bal wyjątkowy, niezapomniany, tak pięknie wpisany w rytm naszego szkolnego życia. Dziś wybrzmią takty tradycyjnego poloneza, dziś tanecznym krokiem i z młodzieńczym uśmiechem uczcimy naszą prawie czteroletnią obecność w liceum.” Tymi słowami uczniowie klas czwartych rozpoczęli swój bal studniówkowy, który odbył się w minioną sobotę w restauracji Eldorado. Uroczystość swą obecnością uświetnili wychowawcy klas maturalnych i Pan dyrektor Michał Błoch oraz zaproszeni goście: Pani Zofia Witkowska- Wicestarosta Ostrzeszowski oraz Pan Tomasz Maciejewski - przewodniczący Rady Powiatu Ostrzeszowskiego i przewodniczący Rady Rodziców naszej szkoły. Zabawa trwała do białego rana, a oto kilka kadrów z balu.

studniowka-2024-11

więcej zdjęć - zobacz galerię

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.

W naszej Galerii

No Albums