ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Dyrektor szkoły - mgr Michał Błoch

 

wicedyrektor - mgr Krystian Kaźmierczak

Super User
Kategoria:

BRAK ZDJĘCIA

 

Religia:

* s. Wiesława Hyzińska

Etyka:

* Krystian Kaźmierczak

Język polski:

 * Małgorzata Domagalska

 * Anna Szkopek

* Kinga Dembna

* Irena Klimek-Piastowska

 Język angielski:

 * Mariusz Grzęda

 * Anna Mamys

 * Izabela Tarnowska

* Anna Błoch

* Żaneta Łagoda

* Katarzyna Bolach

* Joanna Nowak

* Sandra Sobota

Język niemiecki:

  * Magdalena Marchwacka

 *  Monika Szczap

Język rosyjski:

* Irena Klimek-Piastowska

 Język hiszpański:

 * Barbara Albertowska

Historia:

 * Kamila Maj

* Sebastian Rubik

  Wiedza o społeczeństwie:

 * Kamila Maj

* Sebastian Rubik

Wiedza o kulturze:

  * Janusz Olechnowicz

   Matematyka:

 * Marta Batóg

* Mirosław Drabczyński

 * Krystian Kaźmierczak

 * Jolanta Olechnowicz

Fizyka:

  * Grażyna Roztocka

Chemia:

  * Róża Woryma

 * Marta Batóg

Biologia:

 * Przemysław Kiereta

* Anna Łukasik

Geografia:

  * Dorota Daszczyk

* Mirosław Nowicki

* Anna Nowicka

Podstawy przedsiębiorczości:

Informatyka:

 * Michał Błoch

* Adam Banasiak

 * Marek Kala

Wychowanie fizyczne:

 * Bogumiła Alcer

 * Marek Harabasz

 * Łukasz Klósak

* Kinga Dembna

Edukacja dla bezpieczeństwa:

 * Łukasz Klósak

Historia i społeczeństwo:

 * Kamila Maj

* Sebastian Rubik

Przyroda:

 * Przemysław Kiereta

 * Róża Woryma

* Dorota Daszczyk

 * Marta Batóg

Doradztwo zawodowe:

* Elżbieta Bysiewicz

 Biblioteka:

 * Elżbieta Bysiewicz

Pedagog Szkolny:

 * Joanna Grzesiak

 * Renata Harabasz

 Psycholog Szkolny:

 * Agnieszka Hanke

Wychowanie do życia w rodzinie:

  * Przemysław Kiereta

Chór:

* Stanisław Sztukowski 

Super User
Kategoria:
ROK SZKOLNY 2019/2020

 

GODZINY PRACY PEDAGOGÓW

PSYCHOLOG
 Agnieszka Hanke
 

 

PEDAGOG
  Renata Harabasz
Poniedziałek 8.00-11.40
Środa 12.50-14.50
Piątek 9.00-11.00

 

PEDAGOG
Joanna Grzesiak
Poniedziałek 13.00-15.10
Czwartek 7.45-9.45

Piątek 12.00-15.30


 
 
Super User
Kategoria:

ROK SZKOLNY 2021/2022 

klasa 1a

przewodnicząca: Potyrała Aleksandra
zastępca przewodniczącego: Konarska Maja
skarbnik: Chowański Aleksander

klasa 1c

przewodnicząca: Jurasik Aleksandra
zastępca przewodniczącego: Górska Anna
skarbnik: Pura Julia

klasa 2a

przewodniczący: Góra Rafael
zastępca przewodniczącego: Stempin Jan
skarbnik: Famuła Amanda

klasa 2b

przewodniczący: Warząska Adam
zastępca przewodniczącego: Duszyńska Martyna
skarbnik: Cwojdziński Oliwier

klasa 2c

przewodniczący: Daszczyk Kewin
zastępca przewodniczącego: Cłapka Natalia
skarbnik: Mrugalski Ksawery

klasa 2d

przewodnicząca klasy: Kaleta Anna
zastępca przewodniczącej klasy: Pilarczyk Wiktoria
sekretarz klasy: Rybka Julia
skarbnik klasy: Krzemiński Kamil

klasa 3a

przewodnicząca: Gorzelańczyk Marta
zastępca przewodniczącej: Andrzejewska Jagoda
skarbnik: Dąbrowska Weronika

klasa 3ag

przewodnicząca klasy: Michniewski Dawid
z-ca przewodniczącej: Fiołka Weronika
skarbnik: Lipińska Olga
sekretarz/łącznik z biblioteką: Pilarek Kajetan

klasa 3b

Przewodnicząca: Chowańska Milena
Zastępca przewodniczącej: Stempin Kacper
Skarbniczka: Stasiak Nadia
Skarbniczka: Stasiak Nikola

klasa 3bg

przewodnicząca: Smug Marlena
zastępca przewodniczącego: Błaszczyk Aleksandra
skarbnik: Wysota Sylwia

klasa 3c

Przewodnicząca: Świtoń Ewa
Zastępca przewodniczącej: Abd Elaziz Larin
Skarbnik: Wajs Kinga

klasa 3cg

Przewodnicząca: Jędrzejak Maja
Z-ca przewodniczącego: Tolksdorf Julia
Skarbnik: Manikowska Antonina

klasa 3d

przewodnicząca: Jedlińska Patrycja
z-ca przewodniczącej: Kunz Jakub
skarbnik: Calińska Dominika

 

 

 

Super User
Kategoria:
PREZYDIUM RADY RODZICÓW I LO W OSTRZESZOWIE

Przewodnicząca - p. Woziwodzki Szymon

z-ca przewodniczącego

 
Wpłaty składek na Radę Rodziców
prosimy dokonywać w Sekretariacie Szkoły,
bądź na konto:
Rada Rodziców przy I LO w Ostrzeszowie,
SBL w Kępnie, Oddział w Ostrzeszowie
nr konta: 79 8413 0000 0116 7078 3000 0001
Super User
Kategoria: