ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

GODZINY PRACY PEDAGOGÓW

PSYCHOLOG
 Agnieszka Hanke
 

 

PEDAGOG
  Renata Harabasz
Poniedziałek 8.00-11.40
Środa 12.50-14.50
Piątek 9.00-11.00

 

PEDAGOG
Joanna Grzesiak
Poniedziałek 13.00-15.10
Czwartek 7.45-9.45

Piątek 12.00-15.30


 
 
Super User
Kategoria:
PREZYDIUM RADY RODZICÓW I LO W OSTRZESZOWIE ROK SZKOLNY 2019/2020

Przewodnicząca - Dorota Nawrot-Bierska

 

Wpłaty składek na Radę Rodziców
prosimy dokonywać w Sekretariacie Szkoły,
bądź na konto:
Rada Rodziców przy I LO w Ostrzeszowie,
SBL w Kępnie, Oddział w Ostrzeszowie
nr konta: 79 8413 0000 0116 7078 3000 0001
Super User
Kategoria:

ADMINISTRACJA NASZEJ SZKOŁY ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Sekretariat

Anna Cwojdzińska

Kadry

Edyta Masłowska

Księgowość

 Magdalena Gruchot

Pielęgniarka szkolna

Małgorzata Andrzejewska

Pracownice obsługi

Halina Rychlak
Teresa Lamentowicz
Magdalena Świstak
Teresa Tereba

Woźni szkoły

Piotr Biewald
Piotr Woliński

 

Super User
Kategoria:

rok szkolny 2019/2020

 

Opiekun
Izabela Tarnowska, Kinga Tekieli
Przewodniczący
Jan Masłowski
Sekretarz
Magdalena Lewek
Skarbnik
Nikola Cempel
Sekcja Organizacyjna
Izabela Ciupek, Weronika Kowalczyk, Natalia Brylak
Sekcja Porządkowa
Bartłomiej Ćwikła, Szymon Adamski, Katarzyna Kaleta

(zdjęcie starego składu SU - wkrótce aktualizacja)

Super User
Kategoria:

ROK SZKOLNY 2020/2021 

klasa 1a

 

klasa 1b

przewodniczący: Warząska Adam
zastępca przewodniczącego: Duszyńska Martyna
skarbnik: Cwojdziński Oliwier

klasa 1c

przewodniczący: Daszczyk Kewin
zastępca przewodniczącego: Maciejewska Wiktoria
skarbnik: Mrugalski Ksawery

klasa 1d

przewodnicząca klasy: Kaleta Anna
zastępca przewodniczącej klasy: Pilarczyk Wiktoria
sekretarz klasy: Rybka Julia
skarbnik klasy: Krzemiński Kamil

klasa 2a

przewodnicząca: Gorzelańczyk Marta
zastępca przewodniczącej: Sapa Jakub
skarbnik: Dąbrowska Weronika

klasa 2ag

przewodnicząca klasy: Fiołka Weronika
z-ca przewodniczącej: Janiak Grzegorz
skarbnik: Lipińska Olga
sekretarz/łącznik z biblioteką: Michniewski Dawid

klasa 2b

Przewodnicząca: Chowańska Milena
Zastępca przewodniczącej: Stempin Kacper
Skarbniczka: Stasiak Nadia
Skarbniczka: Stasiak Nikola

klasa 2bg

 

klasa 2c

Przewodnicząca: Świtoń EwaSekretarz: Misiak Kaja
Zastępca przewodniczącej: Abd Elaziz Larin
Skarbnik: Wajs Kinga

klasa 2cg

Przewodnicząca: Jędrzejak Maja
Z-ca przewodniczącego: Tolksdorf Julia
Skarbnik: Manikowska Antonina

klasa 2d

 

klasa 3a

Przewodnicząca: Mądra Olga
Zastępca Przewodniczącej: Pawlak Patryk
Skarbnik: Morta Karol

klasa 3b

 

klasa 3c

Przewodniczący klasy.: Berezka Michal
zastępca przewodniczącego: Wawrzyniak Karolina
skarbnik: Plewa Wiktoria

 

Super User
Kategoria: