ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

rok szkolny 2019/2020

 

Opiekun
Izabela Tarnowska, Kinga Tekieli
Przewodniczący
Jan Masłowski
Sekretarz
Magdalena Lewek
Skarbnik
Nikola Cempel
Sekcja Organizacyjna
Izabela Ciupek, Weronika Kowalczyk, Natalia Brylak
Sekcja Porządkowa
Bartłomiej Ćwikła, Szymon Adamski, Katarzyna Kaleta

(zdjęcie starego składu SU - wkrótce aktualizacja)

Super User
Kategoria:

ROK SZKOLNY 2020/2021 

klasa 1a

 

klasa 1b

przewodniczący: Warząska Adam
zastępca przewodniczącego: Duszyńska Martyna
skarbnik: Cwojdziński Oliwier

klasa 1c

przewodniczący: Daszczyk Kewin
zastępca przewodniczącego: Maciejewska Wiktoria
skarbnik: Mrugalski Ksawery

klasa 1d

przewodnicząca klasy: Kaleta Anna
zastępca przewodniczącej klasy: Pilarczyk Wiktoria
sekretarz klasy: Rybka Julia
skarbnik klasy: Krzemiński Kamil

klasa 2a

przewodnicząca: Gorzelańczyk Marta
zastępca przewodniczącej: Sapa Jakub
skarbnik: Dąbrowska Weronika

klasa 2ag

przewodnicząca klasy: Fiołka Weronika
z-ca przewodniczącej: Janiak Grzegorz
skarbnik: Lipińska Olga
sekretarz/łącznik z biblioteką: Michniewski Dawid

klasa 2b

Przewodnicząca: Chowańska Milena
Zastępca przewodniczącej: Stempin Kacper
Skarbniczka: Stasiak Nadia
Skarbniczka: Stasiak Nikola

klasa 2bg

 

klasa 2c

Przewodnicząca: Świtoń EwaSekretarz: Misiak Kaja
Zastępca przewodniczącej: Abd Elaziz Larin
Skarbnik: Wajs Kinga

klasa 2cg

Przewodnicząca: Jędrzejak Maja
Z-ca przewodniczącego: Tolksdorf Julia
Skarbnik: Manikowska Antonina

klasa 2d

 

klasa 3a

Przewodnicząca: Mądra Olga
Zastępca Przewodniczącej: Pawlak Patryk
Skarbnik: Morta Karol

klasa 3b

 

klasa 3c

Przewodniczący klasy.: Berezka Michal
zastępca przewodniczącego: Wawrzyniak Karolina
skarbnik: Plewa Wiktoria

 

Super User
Kategoria:

Dyrekcja

Błoch Michał - dyrektor, informatyka

Kaźmierczak Krystian - wicedyrektor, matematyka, etyka

Kadra pedagogiczna

Albertowska Barbara - język hiszpański

Alcer Bogumiła - wychowanie fizyczne, wych. kasy 2c

Batóg Marta - matematyka, przyroda

Bysiewicz Elżbieta - biblioteka, doradztwo zawodowe

Daszczyk Dorota - przyroda, geografia, wych. klasy 1d

Dąbrowska Marta - język polski

Domagalska Małgorzata - język polski, wych. klasy 1c

Drabczyński Mirosław - matematyka, wych. klasy 3a

Grzesiak Joanna - pedagog

Grzęda Mariusz - język angielski, wych. klasy 2cg

Harabasz Marek - wychowanie fizyczne

Harabasz Renata - pedagog

s. Hyzińska Wiesława - religia

Kala Marek - informatyka

Kałużna Marzena - język rosyjski

Kiereta Przemysław - biologia, wych. do życia w rodzinie, wych. klasy 1b

Klimek-Piastowska Irena - język rosyjski

Klósak Łukasz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wych. klasy 3b

Kowalek Dagmara - język angielski

Kryś Janusz - historia

Lis Małgorzata - język polski, nauczyciel wspomagający

Łagoda Żaneta - język angielski, wych. klasy 2bg

Łukasik Anna - biologia

Maj Kamila - historia, wiedza o społeczeństwie

ks. Paweł Maliński - religia

Mamys Anna - język angielski

Marchwacka Magdalena - język niemiecki, wych. klasy 2d

Nowicki Mirosław - geografia

Olechnowicz Janusz - plastyka, wiedza o kulturze

Olechnowicz Jolanta - matematyka, wych. klasy 2a

Roztocka Grażyna - przyroda - fizyka, wych. klasy 2ag

Rubik Sebastian - historia, wiedza o społeczeństwie

Szczap Monika - język niemiecki

Szkopek Anna - język polski, wych. klasy 3c

Sztukowski Stanisław - chór

Tarnowska Izabela - język angielski

Tekieli Kinga - język polski, wych. klasy 2b

Woryma Róża - chemia, wych. klasy 1a

Super User
Kategoria: