ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

10 marca miał miejsce kolejny Turniej Kwalifikacyjny, tym razem w Jarocinie. Dziewczęta z naszej drużyny zajęły I miejsce, zdobywając złoty medal. Gratulujemy całej ekipie aerobikowej i życzymy dalszych sukcesów!
Jednocześnie szczerze gratulujemy Zespołowi Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie, którego zespół zdobył świetne II miejsce.

 
Super User
Kategoria:

Cieszymy się kolejnym sukcesem: II miejsce i srebrny medal na kolejnym turnieju kwalifikacyjnym, tym razem w Pierwszej Stolicy Polski- Gnieźnie.

Pozdrawiają: Magdalena Latoń, Dominkia Kępa, Dominika Dukiewicz, Marta Lizakowska, Gabriela Mrugalska, Olga Matyjak, Kacper Stempin, Julia Wesołowska, Paulina Szajdak, Nadia Stasiak, Nikola Stasiak oraz opiekun grupy Bogumiła Alcer.

Super User
Kategoria:

I miejsce naszej drużyny w I Turnieju Kwalifikacyjnym w Aerobiku Grupowym.
Grupa aerobikowa z naszej szkoły w składzie: Latoń Magdalena, Kępa Dominkia, Dukiewicz Dominika, Lizakowska Marta, Mrugalska Gabriela, Matyjak Olga, Stempin Kacper, Wesołowska Julia, Szajdak Paulina, Stasiak Nadia, Stasiak Nikola w piątkowej rywalizacji na zawodach w Kobylej Górze (pierwszy turniej kwalifikacyjny), walczyła o punkty uprawniające do udziału w Finale Wojewódzkim w Aerobiku Grupowym. Po udanym występie nasza drużyna zajęła I miejsce ex aequo z drużyną z ZS nr1 w Ostrzeszowie. Kibicujemy następnym zmaganiom i życzymy sukcesów.

 

 
Super User
Kategoria:

26 lutego w murach naszej szkoły odbył się Konkurs Wiedzy o Sejmie, którego organizatorem i pomysłodawcą był Poseł na Sejm RP - pan dr Andrzej Grzyb. Wzięło w nim udział 56 osób z regionu. Uczniowie naszej szkoły, czyli Daria Strzelecka i Bartłomiej Niełacny zajęli III miejsce.
Zdjęcie ze strony internetowej Posła - pana dr. A. Grzyba.

 
Super User
Kategoria: