Kategoria:
PROJEKT CYFROWA SZKOŁA WIELKOPOLSKA (CSW@2020)
LIGA GEOGRAFICZNA
Przez okres kilku miesięcy uczniowie klas trzecich z rozszerzonym programem nauczania geografii brali udział w projekcie CSW@2020.
Grupa składała się z ósemki uczniów, którzy przyjęli dla siebie nazwę koty_Doroty. W składzie zespołu byli: Kuba Dudziak, Kacper Dziewięcki, Kasia Kaleta, Magda Latoń, Bartek Stodolski, Jakub Szczygieł, Beata Szmaj i Kasia Żwirko.
Zespół brał udział w sześciu rundach potyczek ligi geograficznej. W dniu 24. kwietnia odbyła się ostatnia runda, która była decydującą w walce o „podium”.
W rozgrywkach nasi uczniowie zajęli 2. miejsce ex aequo z zespołem z LO Czarnków. W potyczkach uczestniczyły 24 zespoły z Wielkopolski.
Gratulacje dla całego zespołu.
opiekun grupy: Dorota Daszczyk

Kategoria:

10 marca miał miejsce kolejny Turniej Kwalifikacyjny, tym razem w Jarocinie. Dziewczęta z naszej drużyny zajęły I miejsce, zdobywając złoty medal. Gratulujemy całej ekipie aerobikowej i życzymy dalszych sukcesów!
Jednocześnie szczerze gratulujemy Zespołowi Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie, którego zespół zdobył świetne II miejsce.