Kategoria:

W ramach cyklu "Curie w czasach pandemii" zapraszamy na spacer po opustoszałej, ale częściowo wyremontowanej szkole. Czekamy na naszych Uczniów i zapraszamy do nas tegorocznych Absolwentów szkół podstawowych. Do zobaczenia w murach "Curie"!

Kategoria:

Pocztówkę świąteczną przesyła Redakcja Szkolnych Mediów. Zapraszamy do wysłuchania życzeń!

Kategoria:
Szanowni odbiorcy naszych szkolnych mediów!
Również za przyzwoleniem (i z wielką ochotą) naszych włoskich przyjaciół ze szkoły ISTITUTO ISTRUZIONE SUPERIORE "Giuseppe Colasanti", z którymi także współpracujemy w ramach projektu Erasmus+ "How to build a cultural bridge with students’ passions?", zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania świątecznej włoskiej pocztówki.
Buon Natale e un Felice Anno Nuovo!

Kategoria:
Drodzy odbiorcy naszych szkolnych mediów!
Za zgodą (i z wielkim ich uśmiechem) naszych portugalskich przyjaciół ze szkoły Agrupamento de Escolas de Aveiro, z którymi współpracujemy w ramach projektu Erasmus+ "How to build a cultural bridge with students’ passions?", zachęcamy do wysłuchania świątecznych muzycznych życzeń w języku portugalskim.
Feliz Natal e um Feliz Ano Novo!

Kategoria:

Życzenia dla naszych Przyjaciół Włochów i Portugalczyków oraz wszystkich odbiorców szkolnych mediów śle zespół Erasmusa wraz z Opiekunkami