O funkcjonowaniu Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia, wyzwaniach, jakim należało sprostać, a także szczepieniach z Dyrektorem ds. medycznych dr. Jarosławem Iwaszkiewiczem rozmawia Julia Wiśniewska. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Kategoria:

Z panem Patrykiem Jędrowiakiem - Burmistrzem Ostrzeszowa oraz absolwentem naszego liceum o funkcjonowaniu miasta w czasie pandemii rozmawia Faustyna Skrobańska.

Kategoria:

W cyklu "Curie w czasach pandemii" rozmowa z panią Agnieszką Hanke - psycholożką pracującą w naszej szkole, a także w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrzeszowie

Kategoria:

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wywiadu z panem Kamilem Wawrzyniakiem - ratownikiem medycznym, który opowiada o swoim zawodzie, a właściwie misji, jaką ma do spełnienia szczególnie w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa. Dziękujemy raz jeszcze za poświęcony nam czas i ciekawą rozmowę.

Kategoria:

W ramach cyklu "Curie w czasach pandemii" zapraszamy na spacer po opustoszałej, ale częściowo wyremontowanej szkole. Czekamy na naszych Uczniów i zapraszamy do nas tegorocznych Absolwentów szkół podstawowych. Do zobaczenia w murach "Curie"!