ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Nagrody Starosty Ostrzeszowskiego dla naszych uczniów

Krystian Kaźmierczak

18. grudnia 2013 r. odbyło się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego podsumowanie roku szkolnego 2012/13. Za wybitne osiągnięcia w nauce, w sporcie i sztuce, nagrodzeni nagrodami edukacyjno-motywacyjnymi zostali następujący uczniowie I LO:

         ●  Za osiągnięcia naukowe:

Daria Frach ( ubiegłoroczna klasa 3c)  – finalistka XXXI Olimpiady Języka Łacińskiego;

Kinga Grzesiak ( klasa 2d) – VI miejsce w etapie okręgowym XLIV Olimpiady Języka Rosyjskiego i laureatka Ogólnopolskiego konkursu Religijnego Moją młodość przeżywam godnie;

Mikołaj Masłowski ( klasa 3a) – laureat Stypendium Starosty Ostrzeszowskiego. ( j. w.)

·       ●  Za osiągnięcia artystyczne:

Magdalena Mielcarek ( klasa 2e) – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Kwiaty w Rybniku, wyróżnienie w XVI edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Zamki, pałace, dwory, dworki w otoczeniu parków w Szczecinie, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod patronatem ambasady Meksyk w Polsce – Podróże marzeń – Meksyk;

Aleksandra Morta ( klasa 2e) – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową i wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod patronatem ambasady Meksyk w Polsce – Podróże marzeń – Meksyk;

·       ●   Za osiągnięcia sportowe:

Paulina Góra ( 3b), Natalia Jarosz ( 2b), Pamela Jędrzejewska ( 2b), Julia Jokiel ( 2a), Agata Królikowska (3b) , Marzena Napierała ( 3e), Agnieszka Nowak ( 2d), Agata Paleska ( 3c) i Jagoda Piechota ( 3b) – za I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Aerobicu Grupowym, I miejsce w Finale Rejonu w Kaliszu w Aerobicu Grupowym, IV miejsce w Finale Wojewódzkim w  Aerobicu Grupowym w Poznaniu i I miejsce w XIII Wielkopolskim Turnieju w Aerobicu Grupowym w Jarocinie.

Agnieszka Kamińska  ( ubiegłoroczna klasa 3c) - I miejsce
w Międzynarodowych Zawodach Karate: OLIMP CHALLENGE, II miejsce w VIII Turnieju Karate Śląsk Open w kumite indywidualnym juniorek, III miejsce w IV INTERNATIONAL CHAMPION CUP , III miejsce w EUROPEAN CUPRUM CUP IN KARATE , VII miejsce w rankingu World Karate Federation PZK w konkurencji kumite indywidualne kobiet U21, X miejsce w rankingu World Karate Federation PZK.