Dzień Sportu

Krystian Kaźmierczak

W wakacyjnym nastroju, tradycyjnie w ostatnim tygodniu czerwca odbywa się w naszej szkole Święto Sportu. Tegoroczne już również przeszło do historii. Zorganizowane zostało 24 czerwca na basenie kąpielowym OSiR Ostrzeszowie. Uczestniczyły wszystkie klasy pierwsze i drugie wraz z wychowawcami i nauczycielami. Kierownikiem zawodów był pan Marek Harabasz. Zawody otwarła uroczyście pani wicedyrektor Jolanta Ratajczyk. Pierwszą konkurencją był bieg sprawnościowy Słoneczny Patrol. Zwyciężyła klasa 2d, II miejsce - 1e, III miejsce - 2a. W błyskawicznym turnieju piłki nożnej Brasiliana 2014' I miejsce zajęła klasa 2d, II miejsce - 2b, III - 1e. Plażowy turniej piłki siatkowej wygrała drużyna z klasy 1a, za nią uplasowała się klasa 2b, a na trzecim miejscu znalazła się drużyna klasy 2e.
W meczu piłki nożnej nauczyciele - uczniowie zwyciężyła drużyna nauczycieli.

Święto uroczyście zakończył pan dyrektor Ryszard Kalina, który wręczył zwycięzcom nagrody. My również przyłączamy się do gratulacji.