ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Rekrutacja rozpoczęta

Super Admin

Gimnazjaliści!
Rozpoczął się czas rekrutacji do I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej- Curie w Ostrzeszowie.  Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 15,  w sekretariacie naszej szkoły  (I piętro) można złożyć dokumenty rekrutacyjne. Przynieście ze sobą wypełnione podanie o przyjęcie do szkoły, kwestionariusz informacyjny, zgodę na udostępnianie wizerunku oraz na udostępnianie i przetwarzanie danych osobowych w związku z prowadzeniem rekrutacji oraz prowadzeniem dokumentacji przebiegu nauczania, kserokopię odpisu aktu urodzenia i  2 fotografie (z imieniem i nazwiskiem na odwrocie).
Propozycje klas, kalendarium naboru oraz wszystkie wyżej wymienione dokumenty i regulamin rekrutacji znajdziecie na stronie naszej szkoły:
http://lo1.info.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=545&Itemid=167

Serdecznie zapraszamy! Czekamy na Was