ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Wędrujący Filmoznawcy Filmoteki Szkolnej po raz kolejny w I LO!

Super Admin

Do naszej szkoły w ramach projektu Filmoteki Szkolnej skierowanego do szkół ponadpodstawowych zainteresowanych działalnością na polu edukacji filmowej tym roku szkolnym znowu zawitają Wędrujący Filmoznawcy.

Do projektu przystąpiło aż 130 szkół, nasza szkoła znalazła się wśród 15 wybranych z całej Polski! http://filmotekaszkolna.pl/aktualnosci/dokad-zawedruja-filmoznawcy-wyniki-rekrutacji Tym większy to sukces, iż udało nam się zakwalifikować drugi rok z rzędu.

W ramach projektu w szkole odbędzie się cykl warsztatów prowadzonych przez filmoznawców z całego kraju dla uczniów oraz warsztaty prowadzone dla nauczycieli. Projekt realizowany jest przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Koordynatorką w naszej szkole jest nauczycielka języka polskiego- Małgorzata Domagalska.