ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/18

Super Admin

"Rok szkolny 2017/18 uważam za otwarty" - tymi słowami pan Dyrektor Michał Błoch zainaugurował kolejny, w prawie stuletniej tradycji naszego liceum, rok szkolny.Uroczystość zaszczycił swą obecnością pan Lech Janicki - Starosta Ostrzeszowski, któremu towarzyszył burmistrz Blankenburga - pan Heiko Breithaupt. Wśród gości nie zabrakło nauczycieli i uczniów z zaprzyjaźnionego Gimnasium "Am Tie" w Blankenburgu, którzy właśnie w tym tygodniu składają wizytę w naszej szkole. Delegacji przewodniczą nauczyciele: pani Katrin Mueller i pan Frank Ehrig.

Pan Dyrektor szczególnie serdecznie powitał uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają edukację w naszej szkole, oraz nowych nauczycieli - siostrę Urszulę Noetzel i księdza Jacka Bosaka - katechetów, a także panią Paulinę Witek - nauczycielkę języka hiszpańskiego.

Dobrego roku szkolnego życzy Redakcja mediów I LO!