ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Wieczorek artystyczny, czyli piękna inicjatywa naszych Uczniów!

Super Admin

W miniony piątek mury Naszego Liceum ożyły na cały wieczór. W tym dniu odbył się Mikołajkowy Wieczorek Artystyczny. Jest to impreza ''od uczniów dla uczniów'', która wpisała się już w tradycję naszej szkoły. Mieliśmy przyjemność wysłuchać wielu recytacji, występów muzycznych, ale pojawił się również stand up oraz prezentacja sutaszu! Liczni goście oraz artyści zebrali się w auli, która przeszła istną metamorfozę! Przytulny klimat, pachnące świerki, gorące napoje oraz wyborne placki sprawiły, że czuć było święta! Ten piątkowy wieczór był dowodem, że pomysłowość naszych uczniów oraz absolwentów nie zna granic. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym i do zobaczenia za rok!