Świąteczna Pomoc

Zakończyliśmy akcję świątecznej pomocy rodzinie z terenu naszego powiatu. To był dzień pełen radości - ze wspólnego spotkania w szkole, pakowania prezentów, ale przede wszystkim była to radość z pomagania tym, którzy szczególnie wsparcia w obecnym czasie potrzebują. Baliśmy się, czy ze względu na panującą pandemię nasza akcja spotka się z odzewem. To, co działo się przez ostatnie dni, przerosło nasze oczekiwania.
Trudno znaleźć słowa, by podziękować wszystkim, którzy włączyli się w pomoc. Dzięki ludziom o wielkich sercach mogliśmy wyposażyć rodzinę w niezbędne produkty spożywcze, środki czystości, ubrania, buty, zabawki, a nawet sprzęt elektroniczny. Dzieci, odpakowując prezenty, szalały z radości. Jesteśmy przekonani, że obdarowana mama może spokojnie spędzić Święta, nie martwiąc się o najbliższą przyszłość.
By zapakować wszystkie prezenty Święty Mikołaj potrzebował aż pięciu elfów oraz czterech par sań. Słowo ‘dziękuję’ wydaje się dzisiaj niewystarczające, ale nic innego nie jesteśmy w stanie Państwu ofiarować. Myślimy, że w przyszłym roku będziemy w stanie pomóc nie tylko jednej rodzinie – tak ogromne było zainteresowanie naszą akcją.
Dziękujemy całemu Samorządowi Szkolnemu (bez którego akcja w ogóle by się nie odbyła), Dyrekcji, Nauczycielom, wszystkim Uczniom naszego liceum, Rodzicom oraz Przyjaciołom szkoły za okazane serce i pomoc! Raz uczynione dobro powróci do nas ze zdwojoną siłą wtedy, kiedy nadejdzie na to odpowiedni moment.
Serdeczne podziękowania przekazujemy również od naszej obdarowanej rodziny. Życzymy wszystkim Państwu wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Niech wiara, nadzieja i miłość zajmują w sercach wszystkich zaszczytne miejsce przez cały rok!