ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

I LO w Ostrzeszowie znów ze Srebrną Tarczą!

Super User
Właśnie ukazał się ranking najlepszych liceów w Polsce „Perspektywy” 2021. Nasze liceum od kilku lat uzyskuje w nim tzw. Srebrną Tarczę. Ów znak jakości przyznaje się na podstawie trzech kryteriów: wyniki egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych i wyniki tegoż egzaminu z przedmiotów dodatkowych oraz sukcesy szkoły w olimpiadach przedmiotowych. W zestawieniu zaprezentowano szkoły, które uzyskały najlepsze pozycje rankingowe. Nasze liceum zatem jest jednym z najlepszych liceów w województwie i jednym z dwóch najlepszych w południowej Wielkopolsce.
Jesteśmy dumni i gratulujemy całej społeczności naszej szkoły.
Gratulacje przekazujemy także Zespołowi Szkół nr 1 w Ostrzeszowie, który, w kategorii najlepszych techników, otrzymał również Srebrną Tarczę.