ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Pomoc dla schroniska

Super User
Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice, Mieszkańcy Ostrzeszowa!
Samorząd Szkolny naszego liceum oraz sekcja wolontariatu zapraszają do pomocy schronisku dla zwierząt. Nasi czworonożni przyjaciele w czasie srogiej zimy w sposób szczególny potrzebują pomocy. Zbieramy więc koce, ręczniki oraz karmę dla psiaków. Wszystkie dostarczone do szkoły rzeczy będzie można zostawiać w specjalnie oznaczonym miejscu przy wejściu głównym do naszej szkoły. 🙂 Akcja trwa od 09 lutego (wtorek) do 12 lutego (piątek). Zachęcamy do pomocy! 🙂
Na stronie schroniska znalazła się informacja z prośbą, by karmy kupowane dla psiaków miały jak najlepszy skład. Lepiej kupić mniejszą ilość, ale o dobrej jakości. W miarę możliwości prosimy, by unikać karm: Puffi z Biedronki, Bellosan z Lidla oraz Tropi, ponieważ pieski często mają po ich spożyciu problemy żołądkowe, alergie pokarmowe, a i wartość odżywcza tych karm pozostawia sporo do życzenia. Będziemy wdzięczni za wsparcie za naszym pośrednictwem schroniska AZYL. 🙂