ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

„Urodziny”

Super User
Dzisiaj kończymy cykl recenzji, przygotowanych przez Panią Halinę Więcek. Za wszystkie teksty i autorskie zdjęcia serdecznie dziękujemy!!! Zachęcamy do odwiedzania blogu, gdzie znajdują się wszystkie recenzowane tytuły: https://ksiazkihaliny.blogspot.com/
Kryminał „Urodziny” wydany nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka, który swoją premierę miał 6 maja, będący początkiem nowej serii kryminalnej autorstwa Carol Wyer, zatytułowanej - Natalie Ward. Świetna powieść kryminalna z mocną fabułą i wiarygodnymi postaciami. Cały czas utrzymywała mnie w stanie nieustannego napięcia i zwodziła zwrotami akcji.
Czy może być większa tragedia dla rodzica, gdy zawozi swoje pięcioletnie dziecko na przyjęcie urodzinowe do koleżanki, a gdy po nie wraca, okazuje się, że zaginęło i nikt nie wie, co się z nim stało?
W ostatnim okresie przeczytałam kilka książek o zaginięciach, także o zaginięciach dzieci. Moim zdaniem w tym roku, to jest bardzo popularny temat. Jednak ta książka wydała mi się zupełnie inna. Inny punkt widzenia niż „moje dziecko zginęło”. To bardzo dobry kryminał, jeden z lepszych, które ostatnio przeczytałam.