W piątek 16.10.2020 w murach naszej szkoły odbył się Dzień Projektów Erasmus. W ramach promowania projektów finansowanych przez Unię Europejską odbył się Bieg Erasmusa, z którego wspaniałą relację przygotowała Redakcja Mediów Curie, a którą zamieściliśmy poniżej. Ponadto, w murach naszej szkoły uczniowie wszystkich klas wzięli udział w "wędrującym" konkursie o projektach realizowanych w naszej szkole, a chętni mogli zostać sfotografowani w projektowej foto ramce.

Kategoria:

Ruszyła rekrutacja do nowego projektu Erasmus+ „Let’s change the world with the renewable energy”, który dotyczy pozytywnego wpływu odnawialnych źródeł energii. Podczas trwania projektu będziemy współpracować z pięcioma zagranicznymi szkołami z Turcji, Belgii, Słowenii, Łotwy oraz Macedonii, do których w ciągu najbliższych dwóch lat, odbywać się będą nasze mobilności. Formularze rekrutacyjne można pobrać z Librusa i wypełnione dostarczyć do koordynatorów projektu - p.Żanety Łagody lub p. Grażyny Roztockiej do 28 października.

Kategoria:

Podczas kameralnego spotkania Starosta Ostrzeszowski - pan Lech Janicki oraz Kierownik Wydziału Oświaty - pan Adam Mickiewicz wręczyli nagrody Starosty nauczycielom naszego liceum. W tym roku szkolnym otrzymali je - wicedyrektor pan Krystian Kaźmierczak oraz pani Izabela Tarnowska - nauczycielka języka angielskiego i pani Anna Szkopek - nauczycielka języka polskiego. Pan Dyrektor Michał Błoch odebrał list gratulacyjny w związku z otrzymaniem nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. W spotkaniu uczestniczyła st. wizytator Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Delegatura w Kaliszu pani Wioletta Woźniak.