Wszystkich naszych uczniów zapraszamy do udziału w ekspresowym konkursie graficzno-informatycznym.

Zasady udziału:

1. Należy w dowolnym programie komputerowym wykonać projekt szkolnej kartki świątecznej (bożonarodzeniowej)
  2. Praca musi zawierać logo szkoły (do pobrania z naszej strony www
  3. Miejsce na wpisanie życzeń (można wykonać kartkę pustą oraz z życzeniami)
  4. Termin: do końca miesiąca (czyli do 30 listopada do północy)
  5. Pracę w formacie graficznym lub pdf (plik o nazwie: klasa-nazwisko-imie należy przesłać na link podany w ogłoszeniach w Librusie

Przewidziano nagrody dla wyróżnionych prac.

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!
Rok 2020 jest dla nas wszystkich szczególnie trudnym rokiem. Zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia. Wraz z przedstawicielami Samorządu Szkolnego chcemy zachęcić wszystkich - bez wyjątku - do wsparcia naszej akcji. Poprosiliśmy Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie o wyznaczenie potrzebującej rodziny, której moglibyśmy przygotować świąteczny prezent. Każdy przejaw dobra i empatii w tym trudnym czasie jest niezwykle ważny. Wiemy, że przygotowujemy paczkę dla czteroosobowej rodziny, MAMY i TRÓJKI dzieci:
21 listopada nasza drużyna debatancka wzięła udział w eliminacjach V Wielkopolskiego Turnieju Debat Oksfordzkich. Nasi reprezentanci: Jagoda, Julia, Bartosz i Bartłomiej całą sobotę (od godziny 8 do 18) spędzili debatując online. Po trzech niełatwych i emocjonujących pojedynkach na słowa debatanci wywalczyli sobie miejsce w Fazie Finałowej! Kolejny etap turnieju będzie miał miejsce już 12 grudnia.
Po zakończeniu starć na debatantów czekała bardzo miła niespodzianka - nagrody za zajęcie trzeciego miejsca w V Regionalnym Turnieju Debat Historycznych IPN.
Dzień później na eliminacjach tego samego turnieju (w takim samym wymiarze czasowym) zadebiutowała nasza drużyna druga (Wiktoria, Natalia, Weronika, Maja), której udało się wywalczyć trzecie miejsce w swojej grupie.
Wszystkim gratulujemy sukcesu i kibicujemy w dalszych zmaganiach.