Z ogromną radością informujemy, że 8 i 9 października 2021r. odbywać się będą

zobacz - program obchodów

Kategoria:

Drodzy Uczniowie!
Przypominamy, że dzisiaj (7 września) w naszej szkole odbędzie się kiermasz podręczników. Zapraszamy Was w czasie przerw na szkolne boisko (od przerwy po drugiej lekcji - 9:35- do przerwy po piątej lekcji - 12:20).

W sobotę, 4 września odbyło się Narodowe Czytanie. Jubileuszową dziesiątą lekturą została "Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej.
Uczniowie naszej szkoły (klasa IIIc) będą uczestniczyć w tej ogólnopolskiej akcji 8 września (środa), zorganizowanej przez Książnicę Pedagogiczną im. A. Parczewskiego w Kaliszu.
Szczegółowa relacja zostanie zamieszczona po spotkaniu.

Uczniowie klas pierwszych wraz z Wychowawcami wzięli udział w obchodach 82. rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej. Delegacji naszej szkoły przewodniczył pan Dyrektor Michał Błoch i Wicedyrektor pan Krystian Kaźmierczak. Uroczystość miała miejsce pod pomnikiem harcerskim, a zorganizowana została z inicjatywy władz lokalnych. Głos zabrał Starosta Ostrzeszowski - pan Lech Janicki, Burmistrz Miasta i Gminy - pan Patryk Jędrowiak, a także Dyrektor Muzeum Regionalnego - pani Mirosława Rzepecka. Krótką modlitwę nad ofiarami wojny zainicjował ksiądz proboszcz Paweł Maliński. Zdjęcia dzięki uprzejmości pana Michała Kalety.