Zadzwoń do Nas

NASZ E-MAIL-a

Featured

"Zaprojektuj Miasto"

12 kwietnia uczniowie klas turystycznych: 1d oraz 2d wraz z nauczycielkami, panią Anna Nowicką i Grażyną Roztocką, po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych przez Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego.

W ramach zaproszenia do udziału w Otwartych Drzwiach Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowaniu Środowiska odbywających się w tym roku pod hasłem: KOSMOS ZACZYNA SIĘ NA ZIEMI” uczniowie wysłuchali wykładu naukowego dr. Krzysztofa Parzócha „Geozagrożenia” oraz bardzo aktywnie pracowali na warsztatach „”Zaprojektuj Miasto”.

W ramach zajęć w pracowni komputerowej Zakładu Zagospodarowania Przestrzennego poznali zasady projektowania w programie AUTO CAD, programie wykorzystywanym do dwuwymiarowego i trójwymiarowego komputerowego wspomagania projektowania, umożliwiającego również wykonywanie grafiki inżynierskiej.

Nie zabrakło zajęć z geografii turystycznej i przejazdu zabytkowym tramwajem ulicami Wrocławia wraz z dr. Włodzimierzem Ranoszkiem.

zaprojektuj-miasto_04
zaprojektuj-miasto_09