Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Featured

"Zaprojektuj Miasto"

12 kwietnia uczniowie klas turystycznych: 1d oraz 2d wraz z nauczycielkami, panią Anna Nowicką i Grażyną Roztocką, po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych przez Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego.

W ramach zaproszenia do udziału w Otwartych Drzwiach Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowaniu Środowiska odbywających się w tym roku pod hasłem: KOSMOS ZACZYNA SIĘ NA ZIEMI” uczniowie wysłuchali wykładu naukowego dr. Krzysztofa Parzócha „Geozagrożenia” oraz bardzo aktywnie pracowali na warsztatach „”Zaprojektuj Miasto”.

W ramach zajęć w pracowni komputerowej Zakładu Zagospodarowania Przestrzennego poznali zasady projektowania w programie AUTO CAD, programie wykorzystywanym do dwuwymiarowego i trójwymiarowego komputerowego wspomagania projektowania, umożliwiającego również wykonywanie grafiki inżynierskiej.

Nie zabrakło zajęć z geografii turystycznej i przejazdu zabytkowym tramwajem ulicami Wrocławia wraz z dr. Włodzimierzem Ranoszkiem.

zaprojektuj-miasto_04
zaprojektuj-miasto_04
zaprojektuj-miasto_09
zaprojektuj-miasto_09
zaprojektuj-miasto_10
zaprojektuj-miasto_10
zaprojektuj-miasto_01
zaprojektuj-miasto_01
zaprojektuj-miasto_02
zaprojektuj-miasto_02
zaprojektuj-miasto_06
zaprojektuj-miasto_06

Podobne Artykuły

Ubezpieczenie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.

W naszej Galerii

No Albums