Z dumą informujemy, że nasza drużyna reprezentowała szkołę podczas Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży w Aerobiku Grupowym które odbyły się 21.04.2026r. w Pleszewie ! Skład drużyny :
- Julia Puchała,
- Anna Świtoń,
- Natalia Kępa,
- Anna Kapała,
- Maria Adamska,
- Zuzanna Ładniak,
- Marta Kafanka,
- Lena Kapała.
Serdeczne gratulacje dla całej drużyny za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz podziękowania dla trenera Bartłomieja Stasiaka za przygotowanie zespołu, wsparcie i motywację.
Jesteśmy z Was bardzo dumni !
