Nasz Uczeń - Filip Janiszewski wziął udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach i zajął bardzo wysokie 18. miejsce. Warto podkreślić,że Filip jest niezwykle wszechstronnym, zdolnym, a przy tym skromnym, młodym człowiekiem. Jesteśmy dumni, że mamy takich Uczniów. Gratulujemy bardzo serdecznie.
