Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Piesze wycieczki

Tradycyjnie na początku roku szkolnego klasy pierwsze udają się na pieszą wycieczkę, by zwiedzić najpiękniejsze zabytki Ostrzeszowa.

Tak było też dzisiaj. Młodzież wraz ze swoimi wychowawcami, czyli panią prof. Różą Worymą, panią prof. Małgorzatą Domagalską, panem prof. Przemysławem Kieretą oraz panią prof. Elżbietą Bysiewicz (w zastępstwie za panią prof. Dorotę Daszczyk) udała się między innymi do kościoła św. Mikołaja, klasztoru pobernardyńskiego czy wieży ciśnień.

Pogoda sprzyjała wspólnemu spacerowi, a przede wszystkim integracji klas.

Podobne Artykuły

Maksymalnie maturalnie

Wyniki rekrutacji

Wybory uzupełniające do SU

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.