Dzisiaj recenzja zupełnie nowej książki Sherri Smith "Weekend", przygotowana przez Panią Halinę Więcek ![]()
Witam Was ponownie moi kochani. Z cyklu Blog Książki Haliny poleca:
Wypad do SPA z przyjaciółmi. Pięknie brzmi. Relaks, odprężenie, odnowa, a co jeżeli to miejsce to jedno wielkie oszustwo, zamiast odnowy pasmo kolejnych upokorzeń, wyzwalacz ciemnej natury. Łatwo uwierzyć w cudowne eliksiry, amulety, herbatki, wyzwalanie emocji, piękne i motywujące słowa. Poddać się manipulacji. Uwierzyć, że osoby, które z nami są, lubią nas i mają dobre intencje. Bo czy osoby, które mienią się naszymi przyjaciółmi naprawdę nimi są? Czy dla korzyści udają, że tak jest? A może osoby, które nas otaczają, są z nami tylko, dlatego, że one lubią czuć się wyjątkowe i błyszczeć na naszym tle. Wmawiają sobie, że gorzej wyglądamy czy nie mamy tak drogich ubrań i to poprawia im samopoczucie. Wiecie, co, lepiej być nielubianą za bycie sobą niż lubianą za udawanie kogoś innego. To tyle tytułem wstępu zapraszam na przeczytanie recenzji.
