14.04.2018r. w Poznaniu odbył się finał etapu okręgowego XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Kornel Jarosz- Ib i Mikołaj Grabarczyk- IIb, wyłonionych spośród 83. startujących w etapie okręgowym tej olimpiady. Mikołajowi udało się przejść do części ustnej, w której zajął drugie miejsce. Dzięki temu otrzymał awans do etapu centralnego, który odbędzie się na początku czerwca. Obu uczniom gratulujemy, a Mikołajowi życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.
