Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Mikołaj Grabarczyk w etapie centralnym Olimpiady Ekologicznej

14.04.2018r. w Poznaniu odbył się finał etapu okręgowego XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowało dwóch  uczniów: Kornel Jarosz- Ib i Mikołaj Grabarczyk- IIb, wyłonionych spośród 83.  startujących w etapie okręgowym tej olimpiady. Mikołajowi udało się przejść do  części ustnej, w której zajął drugie miejsce. Dzięki temu otrzymał awans do etapu centralnego, który odbędzie się na początku czerwca. Obu uczniom gratulujemy, a Mikołajowi życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

 

Podobne Artykuły

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.