Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

W zawodach ratownictwa medycznego nasi też pierwsi!

W minioną sobotę, 24 marca uczennice klasy 3d Patrycja Babarowska, Małgorzata Bacik i Dominika Bochyńska wzięły udział w zawodach ratowniczych "I Ty możesz zostać ratownikiem" , które miały miejsce w Jarocinie. Z bardzo dużą przewagą 26 punktów zostawiły konkurencję daleko w tyle, zdobywając tym samym pierwsze miejsce. Dziewczyny wykazały się dużymi umiejętnościami praktycznymi i doskonałą wiedzą teoretyczną. Zwyciężczyniom i opiekunowi p. Łukaszowi Klósakowi serdecznie gratulujemy!

Podobne Artykuły

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.