Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Aktualności 2020/2021

Wyróżniony

Piłka Plażowa

Srebro dla naszych dziewcząt!
Z radością informujemy, że nasze dziewczęta: Martyna Przemusiała i Natalia Świtoń w Kaliszu, w Finale Rejonu w Piłce Plażowej zajęły II miejsce zdobywając srebrny medal.
Gratulujemy!!!
plazowka_04
plazowka_04
plazowka_02
plazowka_02
plazowka_01
plazowka_01
plazowka_06
plazowka_06
plazowka_05
plazowka_05
plazowka_03
plazowka_03
Wyróżniony

Mistrzostwa Powiatu SZS w Siatkówce Plażowej Dziewcząt.

W środę 26 maja 2021r. odbyły się rozgrywki szkół średnich w siatkówce plażowej. Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Świtoń i Martyna Przemusiała. Dziewczęta po zwycięskich meczach uzyskały awans do Finału Rejonu w Kaliszu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 siatkowka 02  
 
Wyróżniony

Debaty Oksfordzkie

Maj był bardzo pracowity dla debatantów. W ciągu ostatniego miesiąca nasza drużyna wzięła udział w Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Języku Angielskim, w Turnieju Debat o Powstaniu Wielkopolskim i Powstaniach Śląskich.
Intensywny sezon Jagoda, Julia, Bartek oraz Dawid zakończyli III miejscem w Regionalnym Turnieju Debat Historycznych IPN .
Teraz czas na odpoczynek i snucie planów na kolejny debatancki rok szkolny .
Wyróżniony

Sukces Jagody Andrzejewskiej

Kolejny sukces naszej Uczennicy Jagody Andrzejewskiej!
Aby upamiętnić 102. rocznicę odzyskania niepodległości, Muzeum Podlaskie w Białymstoku zorganizowało ogólnopolski konkurs literacki ,,Wolność na 102", w którym Jagoda Andrzejewska zajęła I miejsce! Uczennica naszej szkoły napisała wiersz ,,Cierpliwi na drodze wolności". Jagoda, mimo że uczęszcza do klasy o profilu matematyczno-językowym, odnosi sukcesy w konkursach humanistycznych. Nie tak dawno przecież gratulowaliśmy jej, zakończonego również sukcesem, udziału w konkursie retorycznym. Jest także aktywnym członkiem drużyny debat oksfordzkich. Podziwiać zatem należy wszechstronność i rozliczne talenty naszej Uczennicy. Gratulujemy Jej bardzo serdecznie!
Honorowy patronat nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Podlaskiego, Podlaski Kurator Oświaty, a także Podlaski Instytut Kultury.
 
Wyróżniony

KIRIradioaktywnie

kiriradioaktywnieDzisiaj odbyły się ostatnie rozgrywki Ligi Przedmiotowej z Fizyki. Naszą szkołę reprezentowali: Teresa Franc z klasy 3b oraz Patryk Pawlak z klasy 3a. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą na temat pola grawitacyjnego i elektrostatycznego, trafnością podejmowanych decyzji strategicznych, umiejętnością przekształcania i łączenia wzorów, doskonałym aparatem matematycznym i owocną współpracą. Z dużym opanowaniem, w stylu godnym reprezentantów I LO, uzyskali wynik, który przyniósł im I miejsce w grupie i równocześnie dla Drużyny KIRIradioaktywnie wywalczyli 7 miejsce w klasyfikacji ogólnej, na 24 szkoły biorące udział w rozgrywkach. Opiekunem grupy jest pani Grażyna Roztocka. Gratulacje!

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.