Aktualności 2020/2021

Dzisiaj odbyły się ostatnie rozgrywki Ligi Przedmiotowej z Fizyki. Naszą szkołę reprezentowali: Teresa Franc z klasy 3b oraz Patryk Pawlak z klasy 3a. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą na temat pola grawitacyjnego i elektrostatycznego, trafnością podejmowanych decyzji strategicznych, umiejętnością przekształcania i łączenia wzorów, doskonałym aparatem matematycznym i owocną współpracą. Z dużym opanowaniem, w stylu godnym reprezentantów I LO, uzyskali wynik, który przyniósł im I miejsce w grupie i równocześnie dla Drużyny KIRIradioaktywnie wywalczyli 7 miejsce w klasyfikacji ogólnej, na 24 szkoły biorące udział w rozgrywkach. Opiekunem grupy jest pani Grażyna Roztocka. Gratulacje!










